Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

   #     GARDENA Nowości

Wszystko co powinieneś wiedzieć o robotach koszących Gardena

Wszystko co powinieneś wiedzieć o robotach koszących Gardena

To rozwiązanie zarówno dla właścicieli mikroogródków, którzy nie mają miejsca na klasyczny sprzęt, jak również dla wszystkich innych, którzy chcą cieszyć się piękną, zawsze świeżo przyciętą trawą bez żadnego wysiłku. Roboty koszące Gardena to nowoczesny, w pełni zautomatyzowany sposób na pielęgnację trawnika, także pod meblami i sprzętami takimi jak trampolina czy też w wąskich przejściach.

Wśród dostępnych w ofercie modeli znajdziesz propozycje idealne zarówno w przypadku naprawdę małych trawników o powierzchni nieprzekraczającej 1 000 m2 np. Sileno Life 1000, jak również bardziej rozległych terenów zielonych, które nie są jednak większe niż 2 000 m2 np. Sileno+ 2000. Jest to więc rozwiązanie, które sprawdzi się w większości przydomowych ogródków - bez względu na ich kształt i sposób zagospodarowania. Dla najmniejszych trawników polecamy np. roboty Minimo, Sileno Life czy City. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o robotach koszących Gardena?

Trawnik perfekcyjny w każdym calu
Zastosowane technologie takie jak funkcja spot cutting, obecna w np. w modelu Sileno+ 2000, czy też opatentowany kabel doprowadzający zapewniają doskonałe efekty pracy urządzenia. To m.in. dzięki nim roboty koszące Gardena są tak zwinne i precyzyjne, docierając we wszystkie zakamarki ogrodu i zawsze bezproblemowo wracając do stacji ładującej. W przypadku zalecanego, 5-dniowego cyklu pracy trawnik jest zawsze idealnie przycięty na każdym jego centymetrze.

Nieprzerwana praca bez względu na pogodę
Odpowiednia konstrukcja robotów koszących Gardena umożliwia im pracę nie tylko w suche, słoneczne dni. Ich trwała obudowa oraz seria dodatkowych zabezpieczeń sprawiają, że ani mokra trawa ani padający właśnie deszcz nie stanowią dla nich żadnego problemu. Decydując się na urządzenie tej marki, możesz cieszyć się więc idealnym trawnikiem nawet wtedy, gdy synoptycy zapowiadają naprawdę deszczowy okres. Ponadto roboty Sileno Life, City, czy Minimo mogą pracować zarówno w dzień, jak i w nocy.

Dodatkowo niektóre modele robotów koszących Gardena wyposażone są w czujnik temperatury, dzięki któremu nie podejmują one pracy, gdy termometry wskazują 0°C i przycinanie trawy mogłoby jej tylko zaszkodzić.

Niczym niezakłócony relaks w ogrodzie
Dzięki inteligentnym systemom do pielęgnacji trawnika nie musisz pamiętać już ani o podlewaniu, ani o koszeniu. Roboty Gardena należą ponadto do najcichszych urządzeń dostępnych na rynku. W trakcie pracy emitują one dźwięki maksymalnie na poziomie 58 db(A), czyli o ok. 10 db(A) mniej niż może zaproponować wiele innych marek. Poza tym ich cała obsługa ogranicza się do sterowania za pomocą aplikacji oraz oczyszczenia od czasu do czasu z resztek trawy. Wybrane modele w całości wyczyścisz przy pomocy zwykłego węża ogrodowego! Jeśli chcesz, by innowacyjna technologia zadbała o Twój trawnik za Ciebie wybierz nowoczesny robot Sileno Life, City, Minimo lub inny z dostępnych w naszej ofercie.