Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Sterowanie nawadnianiem

Aktywne filtry

Jaki sterownik do nawadniania wybrać?
To pytanie nie musi Ci już spędzać snu z powiek. Nawadnianie gardena to najwyższej jakości podzespoły, które w znakomity sposób zatroszczą się o Twój ogród. Sterownik zapewni Twoim roślinom nawodnienie nawet kiedy będziesz poza domem. Sterowniki nawadniania gardena zostały skonstruowane z myślą o wszechstronnym zastosowaniu – możesz dopasować urządzenie ściśle do swoich potrzeb. GARDENA oferuje kompletny asortyment do automatycznego sterowania systemami nawadniania. Rodzaje sterowników nawadniania ? produkty te w pierwszej kolejności dzielą się na dwie kategorie: podłączone bezpośrednio do kranu, mają możliwość sterowania 2 sekcjami lub podłączane z elektrozaworami z możliwością rozbudowy do 60 sekcji nawadniania. Idąc dalej, na sterowniki wewnętrzne i zewnętrzna. Na końcu rozróżniamy sterowniki sieciowe bez oraz z możliwością sterowania przez WiFi. Te ostatnie sterowniki nawadniania pobierają również prognozę pogody z internetu oraz pobliskic hstacji pogowych dzięki czemu bardzo precyzyjnie dobierają czas pracy systemu nawadniania.

Smart sensor gardena – rozwiązanie na miarę XXI wieku

Czujnik deszczu gardena zapewnia zabezpieczenie przed nadmiernym nawodnieniem roślin na wypadek opadów atmosferycznych. Czujnik wilgotności gardena to moduł, dopasowujący system irygacji do rzeczywistych potrzeb gleby i roślin. Smart sensor gardena to inteligentna opieka dla całego Twojego ogrodu. Elektrozawór gardena zapewni Twojemu systemowi nawadniania pracę o stałych parametrach, dostosowanych do warunków zewnętrznych i potrzeb Twoich roslin. Elektrozawory gardena w inteligentny sposób regulują ciśnienie strumienia wody oraz pozostałe parametry nawadniania.

Sterownik nawadniania gardena – pełna automatyzacja procesu irygacji

Skrzynka na zawory V3 umożliwi Ci uruchomienie kilku zaworów nawadniających w zautomatyzowany i zsynchronizowany sposób. V1 GARDENA pozwala na sprawny montaż zaworu automatycznego pod ziemią. Sterownik nawadniania na bateria to doskonałe rozwiązanie przy instalacjach, w których dostęp do zasilania elektrycznego jest ograniczony.Sterownik na kran gardena świetnie sprawdzi się w instalacji nawadniania powierzchniowego – bez potrzeby wykonywania jej pod ziemią. Sterownik smart w doskonały sposób zastąpi Ci wykwalifikowanego ogrodnika, dostosowując poziom nawadniania ogrodu dokładnie do panujących warunków zewnętrznych i aktualnego poziomu nawilżenia gleby. Dzielnik wody gardena pozwala na zautomatyzowane nawadnianie wielu obszarów ogrodu, jeden po drugim.

Element sterujący gardena to wszystko, czego potrzebujesz, żeby w pełni cieszyć się swoim ogrodem. Obserwuj i ciesz się z harmonijnie rozrastającej się roślinności. Zautomatyzowany system nawadniania wykona za Ciebie całą resztę pracy.