Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Roboty kosząceNiech technologia zawita do Twojego ogrodu! Automatyzacja żmudnych czynności porządkowych zaoszczędzi nie tylko Twój czas, ale też energię. Roboty koszące GARDENA: Sileno City i Sileno Life, to kompaktowe, samodzielne urządzenia, które mogą regularnie wyrównać trawnik w ogrodzie, na działce czy całej posesji. Co ważne, robią to na dowolną wysokość, w zależności od potrzeb i upodobań właściciela. Wszystkie czynności, nawet ładowanie w stacyjce dokującej, wykonują samodzielnie.

Każdy robot koszący GARDENA (Sileno City, Sileno Life) porusza się bez niczyjej pomocy, dokładnie przycinając zielony teren tam, gdzie jest to konieczne. Żaden fragment nie ujdzie jego uwadze! Istnieje jednak też opcja sterowania przy użyciu pilota – zdalnie. Wtedy sam możesz wyznaczyć kierunek koszenia. Praca urządzeń GARDENA jest ponadto wyjątkowo cicha i dzięki swojej budowie, nie wydziela szkodliwych substancji do atmosfery. Nie szkodzi jej również deszcz. Warto także wspomnieć, że kawałki ściętej trawy maszyna zostawia na ziemi, a dzięki temu organicznemu nawozowi gleba jest chroniona przed wysuszeniem, zachowuje odpowiednią wilgotność oraz pH.

Wśród oferowanych przez nas w tej kategorii robotów koszących, znajdziesz kilka podrodzajów sprzętów marki GARDENA: Sileno Life oraz Sileno City. Są dedykowane dla przestrzeni trawnika w przedziale 400–1600 m2, a także posiadają dwie wersje związane z systemem sterowania: klasycznym lub SMART. Ta druga odsłona umożliwia połączenie maszyny z aplikacją Smart App.

Wygoda w obsłudze, opływowa i niewielka budowa robotów koszących GARDENA, sprzyja ich rosnącej popularności. Natomiast funkcje przyczyniające się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska, jak i troski o odpowiedni skład i żyzność gleby, z pewnością czynią z nich pożądane urządzenia nie tylko na wiejskich i podmiejskich posesjach, ale też na terenach parków czy skwerów przy osiedlach mieszkaniowych. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami automatycznych i skutecznych w pielęgnacji trawnika pojazdów. W asortymencie udostępniamy również dodatkowy osprzęt i części wymienne (np. noże).

Aktywne filtry