Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Pojemniki ogrodowe

Podczas sprzątania trawnika, owocowego sadu lub grządek z kwiatami często okazuje się, że zebranych nieczystości jest znacznie więcej, niż możemy zmieścić w dłoniach. Jeśli chcesz przyspieszyć sobie prace porządkowe, zapomnij o ciągłych kursach do kompostownika lub kosza na śmieci. Nasze wózki ogrodowe Gardena pomogą Ci w mgnieniu oka zebrać odpady!

Pojemniki z serii Gartenmobil mają solidną konstrukcję — zarówno stelaż, jak i koła zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie utrudniały poruszania się po nierównych powierzchniach. Na uwagę zasługuje również mnogość ich funkcji: pokrywkę wózka można wykorzystać jako szufelkę, a na metalowej ramie można zawiesić narzędzia ręczne z linii Combistystem.

Pojemniki ogrodowe Gardena można również z powodzeniem zamienić z mobilnego śmietnika w taczkę na skrzynki – wystarczy, że usuniesz uchwyt na worek. Z pewnością będą nieocenionym asystentem w wielu Twoich pracach przy zieleni przez cały rok. Zapraszamy do sprawdzenia ich szczegółowej specyfikacji!

centrumnawadniania@gmail.com~marchewka13

Aktywne filtry