Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów, dlatego też oferujemy wysokiej jakości asortyment, który stale poszerzamy o nowe urządzenia. Znajdziesz w nim między innymi roboty koszące, ale także nowoczesne systemy nawadniania ogrodu. Oferujemy też urządzenia do pielęgnacji trawników oraz drzew, takie jak kosiarki czy też nożyce elektryczne.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich klientów, którzy marzą o pięknym i uporządkowanym ogrodzie. Dzięki narzędziom pielęgnacja będzie wygodna, szybka i profesjonalna. Co więcej, w asortymencie znaleźć można także ozdobne lampy, które sprawią, że teren wokół domu będzie się pięknie prezentował nawet zimą. Przekonaj się, że przycinanie krzewów, koszenie trawnika i pilenie grządek może być przyjemne. Wypróbuj dostępne w naszym sklepie akcesoria!

Roboty koszące Gardena

Ścinanie trawy jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne! Roboty koszące Gardena, które znajdziesz w naszej ofercie same wyrównają trawnik na dowolną wysokość i to jedynie na obszarze, który im wyznaczysz. Możesz także dowolnie nimi sterować przy pomocy działającego zdalnie pilota i mieć jeszcze większą kontrolę nad tym, co się dzieje w Twoim ogrodzie.
Roboty koszące Gardena zostały wyposażone w stację dokującą, w której samodzielnie się ładują, a ich przechowywanie jest jeszcze łatwiejsze. Co więcej, urządzenie te są wytrzymałe i odporne na działanie deszczu, a także bardzo ciche, co wyróżnia je na tle głośnych, tradycyjnych kosiarek.

Doskonale wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby i wymagania, dlatego też oferujemy różnorodne modele, zarówno tradycyjne, jak i te z serii Sileno, do której należą modele City oraz Life. Pierwszy z nich doskonale sprawdzi się w małych ogrodach o powierzchni do 500 m2, natomiast drugi będzie idealnym rozwiązaniem dla właścicieli średnich ogrodów, nieprzekraczających 1.250 m2. Zadbaj o swój komfort razem z naszymi produktami!

System nawadniania ogrodu

Samodzielne tworzenie funkcjonalnej instalacji do podlewania jeszcze nigdy nie było tak proste! Automatyczne nawadnianie z rozwiązaniami marki Gardena to zaoszczędzony czas i pewność optymalnego poziomu wilgotności na każdym centymetrze trawnika czy też w każdym zakamarku kwiatowych rabat. Poza tym inteligentne sterowanie nie tylko znacząco zmniejsza nasz wkład pracy, lecz także pozwala zaoszczędzić wodę. Dzięki temu przez cały rok mogą Państwo cieszyć się dobrze wzrastającą roślinnością trzymając w ręku kubek ulubionej kawy zamiast węża ogrodowego.

Dostępne w naszym sklepie internetowym elementy systemu automatycznego nawadniania marki Gardena to szereg możliwości konfiguracyjnych. Bogata gama rozwiązań pozwoli Państwu dopasować je do swoich potrzeb, jak również do wielkości i kształtu działki czy też ukształtowania terenu oraz zasadzonej roślinności. To doskonała propozycja do codziennej pielęgnacji, a także spokój o stan trawy, drzewek i innych roślin na czas Państwa niebolesności.

Smart System GARDENA

Pielęgnacja ogrodu przez aplikację? Z Gardena Smart System to możliwe! Połączenie automatycznego systemu nawadniania z innowacyjnym robotem koszącym to proste sterowanie z poziomu telefonu lub tableta, a także dostęp do szeregu przydatnych informacji.

Gotowe zestawy nawadniania

Mają Państwo dosyć ręcznego podlewania? Przygotowane przez nas, gotowe zestawy nawadniania umożliwią Wam samodzielny montaż automatycznej instalacji i dadzą gwarancję optymalnego poziomu wilgotności na całej działce. W ofercie różne popularne konfiguracje!

Podlewanie ręczne ogrodu

Wygodna pielęgnacja małych ogrodów! Dzięki rozwiązaniom marki Gardena ręczne podlewanie trawnika i rabat, jak również mycie okien, tarasów czy też innych elementów z Clean-System podłączanym do węża ogrodowego staje się wyjątkowo szybkie i przyjemne.

Pielęgnacja trawnika

Wszystko, czego potrzebują Państwo do jego samodzielnego założenia oraz utrzymania w idealnym stanie. Oferujemy poręczne siewniki, urządzenia niezbędne przy zabiegach rozluźniania gleby, a także niezbędne w pielęgnacji trawnika kosiarki i podkaszarki.

Pielęgnacja drzew i krzewów

Ich regularne, umiejętne przycinanie to klucz do idealnego wyglądu oraz zdrowego wzrastania. Pielęgnacja drzew i krzewów z dostępnymi w naszym sklepie internetowym sekatorami, nożycami oraz piłami pozwala cieszyć się ich doskonałą kondycją przez cały rok.

Narzędzia ogrodowe

Czas na porządki w kwiatowych rabatach lub inne drobne prace porządkowe? Nasze narzędzia ogrodowe pozwolą Państwu szybko pozbyć się chwastów, zgrabić liście, a także zadbać o wygląd ścieżek czy też o ukochane rośliny ozdobne i przydomową uprawę warzyw.

Narzędzia akumulatorowe

Z nimi koszenie dużych powierzchni trawnika, przycinanie krzewów czy też sprzątanie liści i inne jesienne lub pozimowe porządki w ogrodzie są proste i szybkie. Oferowane przez nas narzędzia akumulatorowe to bardzo wydajne baterie i intuicyjna obsługa.

Pompy i hydrofory

Niezawodne urządzenia do pobierania wody do nawadniania ogrodu ze studni, zbiorników na deszczówkę lub innych źródeł. W ofercie mamy też pompy zanurzeniowe sprawdzające się m.in. w przypadku zalanych pomieszczeń oraz hydrofory do instalacji wodociągowych.

Oczko wodne

Z proponowanymi przez nas urządzeniami oraz akcesoriami samodzielne stworzenie oczka wodnego nie będzie problemem! Poza tym w sklepie znajdą Państwo wszystko, co jest niezbędne do jego późniejszego utrzymania oraz atrakcyjnego oświetlenia po zmierzchu.

Zbiorniki dekoracyjne

Zbieranie i przechowywanie wody deszczowej nie musi wiązać się z ustawieniem gdzieś w kącie mało estetycznej beczki! Proponowane przez nas zbiorniki dekoracyjne dostępne są w różnych kolorach i kształtach, dzięki czemu z łatwością wpiszą się w styl ogrodu.

Krany ozdobne

Na ostateczny wygląd ogrodu wpływa każdy nawet najmniejszy szczegół. Dostępne w naszym sklepie krany ozdobne, dekoracyjne punkty czerpalne, jak i wiszące umywalki to doskonały sposób na zwiększenie estetyki poboru wody i podkreślenie charakteru aranżacji.

Ogród wertykalny

“Zielona ściana” to doskonały sposób na urozmaicenie otwartych przestrzeni i wnętrz budynków, jak również maksymalne wykorzystanie przestrzeni niewielkich działek. Proponowane przez nas systemy pozwalają stworzyć piękny i funkcjonalny ogród wertykalny.

Wodne ściany

Kojący szum i efekt wodospadu? Wodne ściany, które stworzą Państwo z pomocą dostępnych w naszym sklepie systemów, to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych ogrodów - zarówno jako całkowicie odrębna dekoracja, jak i wzbogacenie oczka lub przydomowego basenu.

Nasiona traw i nawozy

Odpowiednia mieszanka to klucz do sukcesu przy zakładaniu lub renowacji trawnika. Oferujemy sprawdzone nasiona traw oraz nawozy, zapewniające optymalny wzrost źdźbeł. W sprzedaży rozwiązania zarówno do zacienionych, jak i wysoce nasłonecznionych lokalizacji.

Geosyntetyki i stabilizacja

Wydzielanie przestrzeni na żwirowe rabaty kwiatowe, żywopłot czy też miejsca przeznaczone do ruchu pojazdów nie mogło być prostsze. Geosyntetyki, elementy do ich stabilizacji oraz kratki i obrzeża trawnikowe z naszej oferty to gwarancja doskonałego efektu końcowego.

Oświetlenie ogrodowe

Zapewnią odpowiednią widoczność po zmierzchu, ale i podkreślą walory kwiatowych rabat lub innych elementów przydomowej zieleni. Oświetlenie ogrodowe dostępne w naszej ofercie to wysoce estetyczne i odporne na czynniki atmosferyczne oprawy o nowoczesnym designie.

City gardening GARDENA

Praktyczne narzędzia i akcesoria do pielęgnacji roślin na niewielkich przestrzeniach! Produkty marki Gardena z serii City Gardening pozwolą odpowiednio zaopiekować się kwiatami na balkonie lub tarasie czy też nasadzeniami w małych, miejskich ogrodach.

Zestawy prezentowe GARDENA

Nie mają Państwo pomysłu, czym obdarować miłośnika roślin lub świeżo upieczonego właściciela domu jednorodzinnego? Zestawy prezentowe Gardena to doskonały wybór! Obdarowana osoba z pewnością doceni jakość i ergonomię narzędzi oraz akcesoriów tej marki.

Akcesoria GARDENA

Potrzebują Państwo nowego przyłącza wody lub brzeszczotu? A może konieczna jest wymiana akumulatora bądź osłony w urządzeniu marki Gardena? Akcesoria dostępne w naszym sklepie to szeroki wybór elementów zapasowych oraz części zamiennych tego producenta.