Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Zestawy GARDENA

Komplety nawadniania Gardena to doskonały wybór do każdego rodzaju zastosowań. Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania na każdą okoliczność.

Zestaw do nawadniania grządek – postaw na maksymalizację swoich plonów

Zestaw do nawadniania warzywnika/ ogrodu warzywnego to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto myśli o osiągnięciu jak najwyższych zbiorów. Takie komponenty jak zestaw do nawadniania pomidorów czy też  zestaw do nawadniania truskawek zostały przygotowane specjalnie z myślą o maksymalnej optymalizacji tych konkretnych upraw.

Zestaw nawadniający z automatyczną konewką to znakomity wybór dla tych, którzy często przebywają poza domem.

Linia kroplująca – najlepszy opiekun Twojego odrodu

Zestaw do nawadniania trawnika będzie niezastąpioną pomocą w przypadku niemalże każdego ogródka. Zestaw do nawadniania pola z kolei pozwoli Ci na odpowiednią pielęgnację większych połaci terenu uprawnego. Zestaw do nawadniania żywopłotu i rabat tchnie w Twój ogród nowe życie i sprawi, że zdobiące je rośliny zachwycą każdego. Mamy dla Ciebie nawet specjalny zestaw do nawadniania doniczek balkonowych (na balkonie), dzięki któremu Twoje domowe rośliny będą mogły wzrastać nawet bez stałego nadzoru. Zestaw do nawadniania roślin doniczkowych został dzięki swojej konstrukcji dopasowany do zaspokojenia potrzeb nawet najskromniejszych upraw.

Zestaw dla upraw szklarniowych – wyjątkowa opieka dla szczególnie wymagających roślin

Zestaw do nawadniania szklarni jest rozwiązaniem precyzyjnie opracowanym pod kątem pracy z wszelkiego rodzaju uprawami szklarniowymi. Zamgławianie w szklarni już nigdy nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego wyzwania . Dzięki odpowiedniemu kompletowi Gardena podlewanie szklarni i pielęgnowanie jej zasobów stanie się czystą przyjemnością. Najlepszym sposobem na zapewnienie Twojemu ogrodowi optymalnej opieki jest odpowiednio dobrana linia kroplująca. Zestaw automatycznego nawadniania sprawi, że pielęgnacja Twoich roślin stanie się prostsza niż kiedykolwiek mógłbyś przypuszczać.

Jak nawadniać żywopłot i rabaty? jakie nawadnianie do żywopłotu z thuj, cyprysów, laurowiśni? jak zaplanować nawadnianie warzyw i owoców w ogrodzie przydomowym?

Odpowiedzi na te i inne, fundamentalne dla rozwoju Twojego ogródka pytania, znajdziesz na naszym blogu.

 

Więcej informacji na temat systemów automatycznego nawadniania znajduje się na naszym BLOGU poniżej:

http://ekos.pl/grafika/blog6.png

Aktywne filtry