Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Grabie i Szczotki

Zachowanie porządku na posesji wymaga podejmowania się szeregu prac bieżących. Zbierający się na kostce brukowej kurz, a także wszechobecne jesienią liście i gałęzie sprawiają, że otoczenie naszego domu wygląda na zaniedbane i nieestetyczne. Jeśli chcesz uniknąć takiego widoku, weź sprawy w swoje ręce — sięgnij po grabie i szczotki marki Gardena!

W naszej ofercie znajdziesz ręczne narzędzia o różnych typach i rozmiarach zakończeń — dzięki temu masz pewność, że w Centrum Nawadniania zawsze czeka na Ciebie odpowiedni przyrząd! Dostępne szczotki dostaniesz zarówno w wariantach dopasowanych do ogrodowych ścieżek, jak i takich, które poradzą sobie ze sprzątaniem ulic. Posiadamy także grabie o różnym kształcie i długości zębów — co czyni je idealnymi do różnorodnych prac ogrodniczych.

Solidne materiały, trzonki, które nie ślizgają się w dłoni oraz wygoda użytkowania to największe zalety narzędzi marki Gardena. Przekonaj się o tym, jak bardzo mogą ułatwić Ci codzienną pielęgnację zieleni i zamów sprzęty z naszego sklepu!

Aktywne filtry