Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Pielęgnacja trawnika

Aktywne filtryBez względu na to, czy zakładamy go z siewu czy z rolki, zawsze marzymy o tym, by był soczyście zielony i gęsty niczym dywan. Równomiernie wzrastające, odpowiednio nawodnione, a później też schludnie przycięte źdźbła to klucz do tego, by nasz przydomowy ogród bądź działka przez cały sezon pięknie się prezentowały i wzbudzały zazdrość sąsiadów.

GARDENA prezentuje Państwu całą gamę narzędzi do pielęgnacji trawnika. Zaczynając od elektrycznych i akumulatorowych podkaszarek oraz nożyc, a kończąc na kosiarkach bębnowych oraz rotacyjnych czy aeratorach i wertykulatorach. Ogród w połączeniu z produktami tej marki do pielęgnacji trawnika jest idealnym odtworzeniem stosunku natury z człowiekiem. Nowoczesny design oraz bezprecedensowa jakość narzędzi sprawiają, że każde z nich jest niezastąpione i znacząco ułatwia dbanie o przydomowe tereny zielone.

Szeroki wybór rozwiązań marki GARDENA do pielęgnacji trawnika

By cieszyć się jego pięknym wyglądem, dbać o niego musimy nie tylko poprzez regularne i odpowiednio obfite podlewanie. GARDENA opracowała szereg rozwiązań umożliwiających samodzielny siew oraz późniejszą pielęgnację trawnika. W ofercie znajdziemy więc m.in. uniwersalne siewniki, które pozwolą nam nie tylko łatwo i szybko rozsiać nasiona, lecz także usprawnią i zwiększą wydajność ręcznego nawożenia. Poza tym GARDENA to oczywiście bogaty wybór kosiarek oraz podkaszarek, które pozwalają ujarzmić nieustannie wzrastające źdźbła. Aeratory i wertykulatory tej marki umożliwiają natomiast efektywne dbanie o jakość gleby.