Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Puszki poboru wody

Puszka poboru wody Gardena umożliwi Ci pobranie wody z dowolnego miejsca w ogrodzie. Sposób użycia studzienki jest niezwykle prosty – wystarczy podłączyć do niej wąż i po chwili można za jego pośrednictwem doprowadzić wodę wszędzie, gdzie jest potrzebna. Punkt poboru wody sprawia, że system nawadniający działa jeszcze efektywniej.

Postaw na najlepsze rozwiązania

Zaawansowana technologia Pipeline System Gardena pozwala na usprawnienie konstrukcji nawadniającej poprzez znaczną poprawę efektywności doprowadzania wody do poszczególnych podzespołów aparatury. Kran podziemnego montażu w przeciwieństwie do standardowego nawadniania jest instalowany w sposób dyskretny. Dzięki temu walory estetyczne Twojego ogrodu pozostają niezmienne, a ponadto jego pielęgnowanie staje się jeszcze prostsze. Dzięki instalacji systemu pod powierzchnią podłoża skosisz trawnik bez najmniejszego problemu.

Zaufaj sprawdzonej marce

Studzienka poboru wody to serce całego systemu nawadniającego – warto zadbać o to, żeby była wykonana z najwyższej jakości materiałów. Puszka podłączeniowa Gardena to gwarancja światowej jakości, popartej sześćdziesięcioletnim doświadczeniem konstrukcyjnym producenta. Podziemne  gniazdo wodne jest wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniem, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bieżącej wody na przestrzeni całego ogrodu. Gniazdo z wodą w ogrodzie umieszczane jest około 30 cm pod ziemią – stanowi ono dyskretny punkt dopływu wody, z którego możesz doprowadzać ją do całego systemu nawadniającego.


Chcesz wiedzieć więcej?

Ile puszek poboru wody i studzienek czerpalnych powinieneś zainstalować w swoim ogrodzie? Jakiego rodzaju komponenty najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku? O czym powinieneś pamiętać, konstruując swój system nawadniania?

Udostępnianie Ci najlepszych podzespołów nawadniających to tylko część naszej pracy. Wiemy, że żeby wszystko działało jak należy niezbędna jest także fachowa wiedza. U nas dostajesz ją całkowicie za darmo. Na naszym blogu czekają na Ciebie fachowe porady i wskazówki, dzięki którym sam będziesz w stanie zoptymalizować swoją instalację i dostosować sposób jej działania do Twoich potrzeb.

 

Więcej informacji na temat systemów podlewania kropelkowego GARDENA znajduje się na naszym BLOGU poniżej:

http://ekos.pl/grafika/blog5.png

Aktywne filtry