Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

System nawadniania ogrodu

Aktywne filtryFunkcjonalny system Gardena zapewnia nawadnianie ogrodów w sposób komfortowy oraz odpowiadający indywidualnym potrzebom właścicieli terenów zielonych. Szeroki wybór komponentów daje możliwość stworzenia funkcjonalnej instalacji. Automatyczne podlewanie gwarantuje utrzymanie optymalnych warunków dla roślin nawet podczas dłuższych wyjazdów urlopowych. Inteligentne sterowanie przynosi także oszczędności w zużyciu wody – ani kropla nie zostanie zmarnowana dzięki Gardena.

System nawadniania ogrodu oparty na automatycznym sterowaniu wyróżnia się niezwykłą prostotą montażu, który można wykonać nawet samodzielnie, stosując się do zaleceń firmy. Rozwiązanie to jest ponadto niezwykle uniwersalne i może być stosowane do krzewów, bylin, trawników, na balkonach, tarasach, w szklarniach etc. Ponadto dopasowane zostało do odmiennych warunków (ukształtowanie terenu, wielkość obszaru, rodzaj roślin).

W skład naszej oferty wchodzą różnego rodzaju zraszacze, dostosowane zarówno do mniejszych, jak i większych trawników. Posiadają regulowany zasięg wyrzutu oraz sektor nawadniania, dzięki czemu można łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb. System Gardena do nawadniania zaopatrzony jest w specjalne filtry zanieczyszczeń, które pozwalają na nieprzerwaną pracę. Jednocześnie zabezpieczają instalacje przed uszkodzeniem. Posiadają także zawór, dzięki czemu są w pełni odporne na działanie mrozu. Proponujemy również gotowe zestawy, zawierające niezbędne elementy do stworzenia kompletnej instalacji.