Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Nawadnianie kropelkowe

Linia kroplująca Gardena zapewni Ci doskonałe nawodnienie ogrodu przy minimalizacji kosztów eksploatacji systemu nawadniania. Kroplowniki Gardena zostały zaprojektowane z myślą o wsparciu pielęgnacji każdego rodzaju roślin, niezależnie od sposobu ich uprawy. Nawadnianie kropelkowe Gardena stanowi niezastąpioną pomoc zarówno w przypadku pól uprawnych, ogrodu, jak i upraw szklarniowych.

Nieograniczona funkcjonalność

Złączki do linii kroplującej umożliwią Ci połączenie wielu kroplowników w jeden system nawadniający. Szpilki do linii kroplującej zabezpieczą instalację i umożliwią jej łatwe zakotwiczenie. Microdrip Gardena umożliwia stworzenie systemu nawodnienia, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest nawadnianie doniczek na balkonie czy też nawadnianie roślin na tarasie, linia kroplująca Gardena z pewnością okaże się dla Ciebie niezastąpioną pomocą. Zamgławiacz Gardena z kolei doskonale sprawdzi się w przypadku roślin, których struktura wymaga równomiernego, delikatnego nawadniania.

Dodatkowo system poradzi sobie znakomicie z takimi zadaniami jak nawadnianie zielonej ściany, a nawet może posłużyć jako kurtyna chłodząca w ciepłe dni. Zdecydowanie wartą uwagi funkcją zestawu jest automatyczna konewka, umożliwiająca nawadnianie kwiatów nawet podczas naszej dłuższej nieobecności w domu!


Dlaczego warto stosować nawadnianie kropelkowe MicroDrip System?

Takie rozwiązania, jak choćby linia kroplująca podziemna Gardena umożliwiają Ci dostosowanie najodpowiedniejszej ilości wody dla każdej rośliny z osobna. Kroplownik regulowany Gardena gwarantuje, że woda, używana do nawadniania ogrodu dostaje się tylko tam, gdzie jest najbardziej potrzebna – bezpośrednio do korzenia rośliny. Mikrozraszacz Gardena to gwarancja precyzyjnego nawodnienia i pełnej kontroli wilgotności – zarówno w większych uprawach, jak i w przypadku roślin domowych.

Rura montażowa Gardena zapewni Twojej instalacji stabilny dostęp do przyłącza wodociągowego. Reduktor ciśnienia Gardena z kolei pozwoli Ci na zachowanie na przestrzeni całej instalacji stałego poziomu ciśnienia, który umożliwi systemowi nawadniającemu prawidłową i harmonijną pracę. Zawór regulujący Gardena odda do Twojej dyspozycji możliwość precyzyjnego dostosowania zasięgu mikronawadniania. Dysza Gardena to gwarancja niezawodnego działania aparatury nawadniającej na długie lata.


Skorzystaj z naszej bazy wiedzy!

Jak nawadniać pomidory, ogórki i inne warzywa? jakie nawadnianie zastosujemy do truskawki, borówki, winogrona? jak wykonać nawadnianie w przydomowej szklarni i ogrodzie warzywnym? Jak nawadniać kwiaty podczas urlopu, wakacji i zawsze wtedy, kiedy nie ma nas w domu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu.

 

Więcej informacji na temat systemów podlewania kropelkowego GARDENA znajduje się na naszym BLOGU poniżej:

http://ekos.pl/grafika/blog4.png

Aktywne filtry