Projekt nawodnienia - Za DARMO
 • Obecnie brak na stanie

Projekt automatycznego nawadniania - Gardena, Rain Bird, Hunter

Rain Bird
01

Darmowa koncepcja nawadniania Twojego ogrodu wraz z ofertą na materiał do samodzielnego montażu.

block Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
0,00 zł
Ilość

Obecnie brak na stanie
 

783 782 237

  8.00 - 16.00

Poniedziałek - Piątek

Indywidualny projekt nawadniania do samodzielnego montażu Rain Bird, Hunter, Gardena.Wybierz producenta samodzielnie lub zaufaj nam i otrzymaj najbardziej optymalny i zdywersyfikowany koncept nawadniania dla Twojego ogrodu.


Oferujemy  całkowicie niezobowiązujący i darmowy projekt nawadniania wraz z ofertą - wtedy dopiero zdecydujesz czy zechcesz zakupić towar na w naszym sklepie. W kolejnym kroku, po akceptacji przesłanej wersji nawadniania i oferty, przygotowujemy ostateczną wersję projektu wykonawczego, zawierającą wszelkie schematy, połączenia oraz instrukcje potrzebne do samodzielnego montażu. System nawadniania przy wysyłce jest przez nas wstępnie skręcony, aby klient nie kłopotał się z identyfikacją poszczególnych elementów. Każdy klient otrzymuje również wersję .pdf naszego e-booka pt "poradnik nawadniania", który w bardzo prosty sposób przeprowadza użytkownika przez cały proces samodzielnego montażu nawadniania.

Przygotowany przez nas projekt nawadniania zawiera:

 • - projekt nawadniania dostarczany w formacie.pdf z koncepcją rozmieszczenia zraszaczy i linii kroplujących
 • - dobór rur montażowych o odpowiednich średnicach
 • - dobór złączek do rur i podłączenia zraszaczy
 • - dobór elektrozaworów wraz z kolektorem i studzienką do ich montażu
 • - dobór optymalnych zraszaczy rotacyjnych i statycznych
 • - dobór sterownika nawadniania oraz odpowiedniego czujnika pogody
 • - rozprowadzenie linii kroplującej na rabatach i w donicach
 • - ofertę cenową na sprzęt z podziałem na poszczególne podzespoły w oparciu o nawadnianie RainBird, Hunter i Toro 

 

Realizacja zakupu materiałów do projektu nawadniania:

Pragniemy przypomnieć, że oferowany projekt jest całkowicie darmowy i obejmuje koncepcję systemu nawadniania wraz z ofertą na materiały niezbędne do samodzielnego montażu. Zapewniamy, że nasze ceny oferowanych przez nas materiałów są konkurencyjne, a jakość wykonania projektu – na najwyższym możliwym poziomie. Realizujemy ten projekt bezpłatnie, licząc na to, że docenisz wartość naszej pracy oraz korzyści płynące z wykorzystania naszych produktów, co zaowocuje decyzją o ich zakupie właśnie u nas. Nasza oferta jest wyrazem zaufania, czekając na Twoją decyzję o kontynuacji tej inwestycji z naszymi materiałami.

Wykonanie projektu systemu nawadniania ogrodu wymaga dostarczenia:

 • - parametry źródła wody: ciśnienie dynamiczne oraz przepływ wody. Wystarczającym sposobem dostarczenia tej informacji jest "próba wiaderkowa". Należy zmierzyć czas napełniania 10l wiadra.
 • - zwymiarowaną działkę z oznaczeniem rabat, ścieżek, altan i innych elementów, które stanowią przeszkodę dla nawadniania
 • - zaznaczonych różnic wysokości i spadków terenu
 • - średnicy wodomierza lub kranu dostarczającego wodę ogrodową
 • - parametry pompy znajdującej się w studni lub zbiorniku na wodę deszczową


Czy mogę wykorzystać wodę deszczową do automatycznego nawadniania?

Tak, można wykorzystać deszczówkę do automatycznego nawadniania ogrodu. W tym celu gromadzi się wodę w zbiorniku na deszczówkę, a następnie dobiera się odpowiednią automatyczną pompę do systemu nawadniania wraz z optymalnym systemem filtracji. Ważne jest również wyposażenie systemu w rozwiązania umożliwiające uzupełnianie wody w przypadku jej niedoboru oraz przełączanie źródeł wody (deszczówka, miejska, studnia). Oferujemy automatyczne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, zapewniające efektywne i ekonomiczne wykorzystanie zgromadzonej wody deszczowej.

 

 • Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania lub problemy nawet na etapie wczesnej budowy - nie krępuj się i zadzwoń do naszej firmy. Pomożemy na każdym etapie. Pozostajemy do Twojej dyspozycji ! Telefon do naszego projektanta: 537 093 522.

 • Po dokonaniu zakupu prosimy o niezwłoczne przesłanie powyższych danych na adres projekty@ekos.pl. Jeżeli wymagane informacje nie zostaną wysłane w przeciągu 7 dni od daty zakupu, zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

 • Wykonanie darmowej koncepcji systemu nawadniania wraz z ofertą na materiał do samodzielnego montażu dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych i ogrodów przydomowych. Nie wykonujemy darmowych koncepcji dla inwestorów instytucjonalnych, firm wykonawczych (poza ogrodniczymi) oraz biur architektonicznych. Dla tych podmiotów oferujemy indywidualną wycenę na wykonanie kompleksowego projektu systemu nawadniania wraz z opracowaniem.

Ile kosztuje nawadnianie? - finansowanie zakupu systemu

Po zakupie projektu i otrzymaniu wstępnej koncepcji od naszej firmy, dostarczymy również wycenę materiałów do zakupu w naszym sklepie. Będzie to kompletna lista produktów, potrzebnych do zrealizowania całość systemu  nawadniania ogrodu. Dodatkowo, oferujemy możliwość finansowania całości zakupów za materiały do systemu nawadniania przy pomocy rat 0%, co jest wygodnym rozwiązaniem umożliwiającym realizację inwestycji bez obciążania budżetu.


Przykładowe projekty nawadniania do samodzielnego montażu (projekty wykonawcze, przy realizacji zamówienia na zakup materiałów):

projekt nawadniania do samodzielnego montażu

projekt systemu nawadniania do samodzielnego montażu 1

projekt nawadniania do samodzielnego montażu diy

Dział handlowy: Karol 783782237, Grzegorz 793460553

 

 

: 01
Obecnie brak na stanie

Informacje o Wysyłce

W naszym sklepie internetowym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług oraz minimalizacja ryzyka uszkodzeń czy zagubienia paczek. Z tego względu do realizacji wszystkich zamówień wybraliśmy renomowaną firmę kurierską DPD, gwarantującą szybką i bezpieczną dostawę Twoich zakupów prosto do drzwi.


Sposoby i Koszty Wysyłki:

 • Standardowa wysyłka: Niezależnie od wagi, koszt wysyłki wynosi 18 zł przy płatności z góry na konto bankowe.
 • Wysyłka za pobraniem: Dla tych, którzy preferują płatność przy odbiorze, koszt wysyłki to 22 zł.


Darmowa Wysyłka:

Zamówienia o wartości powyżej 2000 zł są honorowane przez nas bezpłatną dostawą, jako wyraz wdzięczności za zaufanie i lojalność naszych klientów.


Ograniczenia dla Produktów Gabarytowych:

Niestety, musimy wprowadzić pewne ograniczenia dla produktów o wymiarach przekraczających 160 cm długości – takie przedmioty nie kwalifikują się do wysyłki. W przypadku innych produktów gabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu, konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy.

To Cię zainteresuje:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci, którzy kupili ten produkt: