Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Zbiorniki na wodęChcąc zadbać o środowisko, ale i jednocześnie znacząco zaoszczędzić warto zastanowić się nad odpowiednim zagospodarowaniem wody deszczowej. Zbiorniki wykonane z wysokiej gęstości ekologicznego polietylenu, które dostępne są w naszej ofercie, pozwalają gromadzić tysiące litrów deszczówki doskonale sprawdzającej się zarówno przy podlewaniu zieleni, jak również w różnych pracach porządkowych takich jak czyszczenie tarasu czy podjazdu. Poza tym z powodzeniem można wykorzystywać ją do spłukiwania toalety, a także w pralce.
Gromadzenie wodz oraz ponowne jej wykorzystanie to szereg korzyści dla środowiska naturalnego, a także dla naszego portfela. Inwestycja w podziemny zbiornik na deszczówkę to przede wszystkim dużo niższe rachunki ze względu na fakt, że nie ma już konieczności odprowadzania jej do sieci kanalizacyjnej. Poza tym ograniczamy przede wszystkim także sam pobór wody z wodociągów.
Montując przy domu zbiornik na deszczówkę nie przyczyniamy się zatem do dalszej degradacji środowiska, odnotowując jednocześnie realnie odczuwalne oszczędności na różnych płaszczyznach.

W ofercie posiadamy zbiorniki dekoracyjne są to praktyczne i estetyczne rozwiązania do Twojego ogrodu! Zbiorniki dekoracyjne dostępne w naszej ofercie znajdują zastosowanie przy gromadzeniu i przetrzymywaniu wody deszczowej. Dzięki temu właściciele ogrodów mają stały dostęp do czystej, darmowej wody, która nadawać się będzie do podlewania roślinności. W zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji proponujemy pojemniki o litrażu od 190 do 475l.
Proponowane przez nas zbiorniki dekoracyjne odznaczają się ciekawym wyglądem. Wśród dostępnych produktów znajdują się modele stylizowane na kamienne kolumny, pnie drzew, czy starożytne wazy. Proponujemy również modele o prostej formie. Wszystkie wykonane są z trwałych materiałów, jak m.in. polietylen. Są to surowce odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto wszystkie pojemniki odznaczają się szczelnością.

Aktywne filtry