Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Budowa OgroduTworząć swój wymarzony ogród musimy pamiętać o doborze kilku ważnych emelenetów począwszy od podłoża, obrzeży trawnikowych, oświetlenia, kończąc na nasionach traw i roślinach ozdobnych.

Mieszanki traw ICL które posiadamy w ofercie możemy dostosować do warunków klimatycznych w poszczególnych rejonach, są odporne na warunki pogodowe, intensywne użytkowanie, choroby i jednocześnie zapewniają odpowiedni efekt wizualny. Aby utrzymać piękny trawnik cały zeson nalezy używać profesjonalnych nawozów które są proste w stosowaniu i skuteczne w działaniu, a dodatkowo umożliwiają ograniczenie prac pielęgnacyjnych i najlepsze efekty - intensywnie wybarwioną i zdrową trawę.

Aby oddzielić trawnik od nasadzeń pomocne będą obrzeża trawnikowe które znajdują się w naszej ofercie. Obrzeża odpowiednio wydzielają przestrzenie, tworząc bardzo ciekawy efekt wizualny. Mogą służyć do okalania przestrzeni wyznaczonej przez zieloną darń, czy wytyczania ścieżek od roślin. To również bardzo ciekawy sposób na tworzenie mini ogrodzeń i rabat. Produkty znajdują zastosowanie zarówno na posesjach prywatnych ogrodów, jak i na publicznych terenach zielonych.

Aktywne filtry