Landroid M500 Plus Robot koszący Worx do 500m2 (WR165E)

GARDENA
WR165E

Landroid M500 Plus Robot koszący Worx (WR165E)

Raty PayU w sklepie centrumnawadniania.com

check W magazynie
Spieszyć się! tylko 100 pozycje pozostawione w magazynie.
3 399,00 zł
Ilość

 

783 782 237

  8.00 - 16.00

Poniedziałek - Piątek

WORX Landroid M 500 plus - Twoje nowe narzędzie do pięknie utrzymanego ogrodu!

Ciesz się luksusem niezawodnego i kompleksowego koszenia trawnika dzięki robotowi koszącemu WORX Landroid M 500 PLUS. Ten zautomatyzowany ogrodnik jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą cieszyć się pięknym i zadbanym ogrodem bez konieczności poświęcania wolnego czasu na ręczne koszenie trawy.

Zwiększ jego umiejętności dzięki pokryciu obszaru koszenia siecią WiFi. Darmowa aplikacja WORX Landroid przetwarza dane w chmurze i pobiera istotne informacje z internetu. Bezprzewodowa komunikacja pozwala na jeszcze bardziej zaawansowane i dokładne koszenie trawnika. Teraz Twój ogród może być doskonale pielęgnowany, nawet gdy jesteś poza domem, dzięki możliwości monitorowania i sterowania robotem za pomocą aplikacji na smartfona. To prawdziwy luksus, który oszczędza Twój czas i zapewni doskonały wygląd Twojego ogrodu przez cały rok


Automatyczne koszenie:
WORX Landroid M 500 plus to prawdziwy pomocnik, który samodzielnie przemieszcza się po Twoim ogrodzie, skrupulatnie kosząc trawę. Wykorzystuje zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji (AIA), aby precyzyjnie nawigować po Twoim ogrodzie. Unika przeszkód, a także automatycznie dostosowuje trasę koszenia, aby zapewnić równomierne koszenie całego obszaru. Dzięki AIA, Landroid jest w stanie precyzyjnie skosić trawnik w czasie krótszym nawet o 40%, niż konkurencyjne roboty na rynku. Nawigacja i praca robota nie jest losowa. Już za pierwszym razem działa pewnie i zdecydowanie kieruje robota we właściwe miejsce.


Precyzyjne koszenie i pielęgnacja krawędzi:
Jedną z najważniejszych zalet tego modelu jest funkcja "Cut to Edge", która pozwala robotowi na dokładne docinanie trawy wzdłuż krawędzi ogrodu. Dzięki temu Twój trawnik zawsze będzie wyglądać nienagannie. Montaż nie wymaga dodatkowej szerokości kostki brukowej, pozwalającej na  najechanie robota i dokoszenie całego trawnika. Landroid poradzi sobie z obszarem bez trwale wyznaczonych obrzeży, gdy tylko trawnik nie będzie dochodził do pionowych przeszkód


Nawigacja bez linii prowadzących w wąskich przejazdach:
Landroid Worx zawsze znajdzie drogę przez wąskie korytarze, nie wymagając od Ciebie układania linek prowadzących. Co więcej, kosi cały przejazd, a nie tylko ścieżkę nad drutem. To oznacza, że Twój trawnik będzie dokładnie przycięty i pięknie utrzymany, bez widocznych śladów po robotach koszących.


Doskonałe dostosowanie do różnych powierzchni:
Ten robot koszący jest zaprojektowany do obsługi ogrodów o powierzchni do 500 m², co oznacza, że nadaje się zarówno do niewielkich ogrodów przydomowych, jak i większych terenów. Dzięki zdolności do pokonywania nachyleń do 35%, radzi sobie także z terenami o nieregularnym ukształtowaniu. Landroid w wersji PLUS jest wyposażony w samopoziomujący się agregat tnący, który automatycznie dostosowuje wysokość ostrza do naturalnych nierówności na Twoim trawniku. To oznacza, że robot sprawnie radzi sobie z wyboistymi miejscami, unikając scalpowania darni przez tarczę tnącą i eliminując ryzyko uderzania ostrzy o zwalone gałęzie.


Dzięki funkcji Noesis cognitive auto-schedule
, Landroid samodzielnie analizuje i dostosowuje cykle koszenia do aktualnych potrzeb Twojego trawnika. Przetwarzanie w chmurze, stale monitoruje tempo wzrostu trawy i podejmuje decyzje, aby zapewnić optymalne rezultaty koszenia. To oznacza, że nie musisz dokonywać skomplikowanych ustawień ani programować urządzenia. WORX Landroid M 500 plus automatycznie dba o Twój trawnik, eliminując potrzebę zgadywania, kiedy najlepiej go skosić.

Najłatwiejszy montaż i obsługa: WORX Landroid M 500 plus to nie tylko przyjaciel Twojego ogrodu, ale także najłatwiejszy robot koszący do samodzielnego montażu na rynku. Dzięki ergonomicznemu wyświetlaczowi, intuicyjnej aplikacji i szczegółowemu podręcznikowi użytkownika krok po kroku, proces instalacji jest prosty i przyjazny dla każdego. Nawet jeśli nie masz doświadczenia z montażem robotów koszących, szybko go uruchomisz i będziesz mógł cieszyć się jego korzyściami.


Specyfikacja techniczna:

 • Powierzchnia obsługiwana: Do 500 m²
 • Maksymalne nachylenie terenu: 35%
 • Szerokość koszenia: 18 cm
 • Wysokość koszenia: 30-60 mm (5 poziomów regulacji)
 • Czas pracy na jednym ładowaniu: Do 90 minut
 • Czas ładowania: Około 75 minut
 • Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (20V), 2,0 Ah
 • System nawigacji: AIA (Artificial Intelligence Algorithm)
 • Funkcje dodatkowe: Cut to Edge, Automatyczny harmonogram, Anty-Kradzieżowy system PIN, Sensor Deszczu


Główne cechy Worx Landroid M500+

 • Automatyczne aktualizacje oprogramowania sprzętowego przez aplikację Landroid
 • Noesis™ chmura obliczeniowa – automatyczne dopasowanie harmonogramu pracy
 • Wielostrefowość do 4 obszarów – dla skomplikowanych ogrodów
 • Bateria PowerShare – pasuje do wszystkich urządzeń WORX
 • Pływająca tarcza tnąca – dopasowuje się niczym maszynka do golenia
 • 1 koło przednie – zapewnia nadzwyczajną sprawność robota


Zawartość opakowania robota koszącego WORX Landroid M 500 PLUS:

 • Akumulator
 • Ładowarka (1,5 A)
 • Stacja ładująca
 • Klucz imbusowy
 • Przewód ograniczający o długości 130 m
 • 180 szt. szpilek do przewodu
 • 2 miarki odległości
 • 8 gwoździ do zamocowania stacji ładującej
 • 9 ostrzy i śrub do ostrzy
 • 2 łączniki


Wszystkie te elementy są niezbędne do kompletnego skompletowania, zainstalowania i uruchomienia Twojego robota koszącego WORX Landroid M 500 PLUS. Pamiętaj, aby dokładnie przemyśleć i zaplanować instalację, korzystając z dostarczonych narzędzi i akcesoriów, aby cieszyć się pełnymi korzyściami z tego zaawansowanego urządzenia.


Akcesoria opcjonalne do Landroida (do dokupienia na osobnych aukcjach):

ACS system antykolizyjny: wszystkie inne roboty są ślepe: nie mogą uniknąć kolizji z elementami małej architektury oraz drzewami i łatwo mogą utknąć wśród przeszkód. Jednak Landroid wyposażony w opcję ACS (Advanced Collision System) bez wysiłku omija przez obiekty.


RadioLink (RadioLink) - Bezgraniczna łączność:
Landroid opiera się na chmurze obliczeniowej, aby uzyskać informacje o pogodzie i aktualizacje oprogramowania, ale domowe sieci Wi-Fi zwykle pokrywają tylko ułamek powierzchni ogrodu. Opcja modułu RadioLink tworzy dedykowane połączenie radiowe typu peer-to-peer pomiędzy routerem Wi-Fi a robotem i rozciąga się na odległość nawet 500 metrów.

Off-Limits - Uproszczenie instalacji i przeróbek
Dzięki modułowi Off-Limits możesz unikać skomplikowanych przeróbek i trudnych instalacji w ogrodzie. Jeśli chcesz dodać nowe elementy, takie jak trampolina lub rabata kwiatowa, nie musisz martwić się o przeciąganie przewodów czy zmiany układu kabli obwodowych.


Znajdź mojego Landroida - Chroń swoje cenne przedmioty przed kradzieżą
Moduł Find My Landroid to klucz do spokoju i pewności, że Twój cenny robot koszący WORX Landroid M 500 PLUS jest zawsze pod kontrolą. Jeśli pojawią się obawy związane z kradzieżą, możesz w prosty sposób zablokować działanie Landroida lub skorzystać z opcji namierzania, aby odnaleźć go w przypadku zagubienia lub kradzieży. Moduł z przedpłaconą kartą SIM.

Najważniejsze jest to, że moduł ten łączy Twojego Landroida z aplikacją poprzez GSM, niezależnie od dostępu do sieci Wi-Fi. Dzięki temu masz pewność, że zawsze będziesz mógł monitorować i kontrolować swojego robota, nawet jeśli znajduje się poza zasięgiem tradycyjnej sieci.


WORX Landroid M 500 plus to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia utrzymanie pięknego ogrodu bez zbędnego wysiłku. Zyskaj więcej czasu na relaks i cieszenie się swoją przestrzenią z WORX Landroid M 500 plus!

: WR165E
: 100 Przedmioty
Spieszyć się! tylko 100 pozycje pozostawione w magazynie.

Informacje o Wysyłce

W naszym sklepie internetowym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług oraz minimalizacja ryzyka uszkodzeń czy zagubienia paczek. Z tego względu do realizacji wszystkich zamówień wybraliśmy renomowaną firmę kurierską DPD, gwarantującą szybką i bezpieczną dostawę Twoich zakupów prosto do drzwi.


Sposoby i Koszty Wysyłki:

 • Standardowa wysyłka: Niezależnie od wagi, koszt wysyłki wynosi 18 zł przy płatności z góry na konto bankowe.
 • Wysyłka za pobraniem: Dla tych, którzy preferują płatność przy odbiorze, koszt wysyłki to 22 zł.


Darmowa Wysyłka:

Zamówienia o wartości powyżej 2000 zł są honorowane przez nas bezpłatną dostawą, jako wyraz wdzięczności za zaufanie i lojalność naszych klientów.


Ograniczenia dla Produktów Gabarytowych:

Niestety, musimy wprowadzić pewne ograniczenia dla produktów o wymiarach przekraczających 160 cm długości – takie przedmioty nie kwalifikują się do wysyłki. W przypadku innych produktów gabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu, konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.