GARDENA Automatyczny dzielnik wody (1197-29)

GARDENA
01197-29

GARDENA Automatyczny dzielnik wody (1197-29)

Raty PayU w sklepie centrumnawadniania.com

 

check W magazynie
Spieszyć się! tylko 46 pozycje pozostawione w magazynie.
339,00 zł
Ilość

 

783 782 237

  8.00 - 16.00

Poniedziałek - Piątek

GARDENA AUTOMATYCZNY DZIELNIK WODY (1197-29)

W połączeniu ze sterownikiem nawadniania GARDENA C1060
(art. nr 1864, 1866), automatyczny dzielnik wody może nawadniać do 6 obszarów ogrodu jeden po drugim. Może być używany do zraszaczy mobilnych, do zraszaczy wynurzalnych i do nawadniania kropelkowego. Pasma nawadniania są włączane w kolejności zgodnie z programem sterownika nawadniania. Urządzenie jest idealnie dostosowane do potrzeb w ogrodzie. Można nawadniać od 2 do 6 obszarów. Niewykorzystane wyjścia należy zamknąć za pomocą zaślepek. Ponieważ rośliny w ogrodzie mają różne zapotrzebowanie na wodę, czas nawadniania może być indywidualnie ustawiany na podstawie odpowiedniego programu sterwonika nawadniania.

Dzielnik transportuje odpowiednią ilość wody do miesca przeznaczenia. To inteligentne rozwiązanie jest szczególnie praktyczne, gdy nie ma dostatecznie wysokiego ciśnienia wody do jednoczesnego zasilania kilku urządzeń zraszających. Dzielnik wody można zamontować na ścianie lub na ziemi. Przytwierdzany jest bezpośrednio do podstawy i w każdej chwili można go zdemontować. Dzięki zainstalowaniu wszystkich 6 wyjść w jednym kierunku, urządzenie zajmuje niewiele miejsca. Wszystke wyjścia wyposażone są w gwint zewnętrzny 26,5 mm (3/4). W komplecie znajduje się 5 przyłączy kranownych (art. nr 901) i 3 zaślepki.

Automatyczne podlewanie - do 6 sekcji nawadniających

Działa jak w zegarku: w połączeniu ze sterownikiem nawadniania może w pełni automatycznie obsługiwać do 6 linii nawadniających. Twój ogród zostanie komfortowo podlany - czas podlewania czasem wolnym...

Prosta obsługa

W przypadku użycia mniej niż sześciu wyjść niewykorzystane wyjścia należy zamknąć za pomocą zaślepek.

Zajmuje niewiele miejsca

Dzielnik wody posiada 6 wyjść, które zainstalowane są obok siebie i w jednym kierunku. Zajmuje niewiele miejsca. Można go montować na ziemi lub ścianie.

Nawadnianie automatyczne Gardena to inteligentny system, pielęgnujący Twój ogród w najbardziej optymalny sposób. Sprinklersystem Gardena jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalność oraz estetykę.

Wygoda i niezawodność

Podziemne nawadnianie zapewni Ci pełną niezawodności przy zachowaniu nieograniczonej swobody działania. Zraszacze wynurzalne Gardena umożliwią Ci szybkie i sprawne dokonywanie prac ogrodowych takich jak koszenie trawnika oraz zapewnią wyższy poziom bezpieczeństwa poprzez ukrycie mechanizmu po skończonej pracy pod powierzchnią ziemi.

Nawadnianie ogrodu Gardena to gwarancja solidnego wykonania poszczególnych podzespołów systemu z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii w dziedzinie systemów nawadniających.

Montaż systemu nawadniania:

 • - Rozkładamy aparaturę systemu nawadniania na trawniku według opracowanego planu rozmieszczenia zraszaczy i poszczególnych rur
 • - Dopasowujemy długość podzespołów doprowadzających wodę do potrzeb naszego ogrodu oraz złączki, odpowiednie dla naszej instalacji.
 • - Wkopujemy się zgodnie z zaplanowanym rozłożeniem systemu na ok. 30 cm pod powierzchnię ziemi
 • - W celu ochrony aparatury przed zimnem należy zabezpieczyć powierzchnię wszystkich jej podzespołów za pomocą sprężonego powietrza. Możemy także zamontować zawory odwadniające, które zapewnią naszemu systemowi ochronę przed zimnem i wyeliminują konieczność wkopywania się poniżej granicy przemarzania.
 • - Przed zasypaniem aparatury sprawdzamy szczelność połączeń. W tym celu włączamy manualnie elektrozawór i obserwujemy zachowanie rur w miejscu łączenia oraz gwintów.
 • - Skrzynka z elektrozaworami, zraszacze i studzienki poboru wody powinny zostać zabezpieczone poprzez podsypanie ich odpowiednią ilością żwiru płukanego. W ten sposób zapobiegniemy gromadzeniu się wody w tych elementach naszego systemu.
 • - Wykopy zasypujemy i odpowiednio zagęszczamy, a następnie konfigurujemy zasięg i kąt pracy poszczególnych zraszaczy w sposób dopasowany do położenia roślin w naszym ogrodzie.

 

Dlaczego warto zamontować system nawadniania

Użycie Sprinklesystem Gardena może przynieść Ci wiele korzyści. Do najważniejszych z nich należą:

 • - Oszczędność wody – dzięki inteligentnemu systemowi zraszania system nawadniający zużywa dokładnie tyle wody ile jest konieczne do zapewnienia Twoim uprawom optymalnego rozwoju
 • - Optymalizacja procesu nawadniania – każdy ze zraszaczy możesz skonfigurować pod kątem roślin, które mają być przez niego nawadniane
 • - Maksymalizacja efektów pracy – system nawadniający umożliwi Ci pełne pokrycie powierzchni określonych sektorów. Tak dokładny tryb pracy nie byłby osiągalny przy zastosowaniu nawadniania ręcznego.
 • - Praca dostosowana do warunków atmosferycznych – Inteligentny system Gardena automatycznie dostosuje intensywność nawadniania do pogody oraz aktualnego poziomu nawilżenia gleby.
 • - Nawadnianie dopasowane do warunków gruntowych – Sprinklesystem Gardena w oparciu o rozpoznany rodzaj gleby będzie dostosowywał najbardziej optymalny rodzaj nawodnienia Twoich upraw.

 

Dział handlowy: Karol 783782237, Grzegorz 793460553

 

: 01197-29
: 46 Przedmioty
Spieszyć się! tylko 46 pozycje pozostawione w magazynie.

Pliki do pobrania

Poradnik nawadniania GARDENA

Poradnik: jak zrobić system automatycznego nawadniania

Pliki do pobrania (0)

Informacje o Wysyłce

W naszym sklepie internetowym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług oraz minimalizacja ryzyka uszkodzeń czy zagubienia paczek. Z tego względu do realizacji wszystkich zamówień wybraliśmy renomowaną firmę kurierską DPD, gwarantującą szybką i bezpieczną dostawę Twoich zakupów prosto do drzwi.


Sposoby i Koszty Wysyłki:

 • Standardowa wysyłka: Niezależnie od wagi, koszt wysyłki wynosi 18 zł przy płatności z góry na konto bankowe.
 • Wysyłka za pobraniem: Dla tych, którzy preferują płatność przy odbiorze, koszt wysyłki to 22 zł.


Darmowa Wysyłka:

Zamówienia o wartości powyżej 2000 zł są honorowane przez nas bezpłatną dostawą, jako wyraz wdzięczności za zaufanie i lojalność naszych klientów.


Ograniczenia dla Produktów Gabarytowych:

Niestety, musimy wprowadzić pewne ograniczenia dla produktów o wymiarach przekraczających 160 cm długości – takie przedmioty nie kwalifikują się do wysyłki. W przypadku innych produktów gabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu, konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci, którzy kupili ten produkt: