Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Oszczędzaj czas i pieniądze - podlewaj swój ogród mądrze Micro-drip GARDENA

Oszczędzaj czas i pieniądze - podlewaj swój ogród mądrze Micro-drip GARDENA

 

    Od teraz nie będziesz tracił czasu na podlewanie ogrodu. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze. Koszta utrzymania Twojego ogrodu w rzeczywistości są dużo większe niż mogło by się wydawać. Z nami będziesz w stanie odłożyć nawet 70% tej kwoty na np. automatyczną kosiarkę J lub nowego grilla WEBER. Wszystko dzięki GARDENA Micro-Drip.

    Wiadomo, że ręczne podlewanie przy pomocy konewki nie należy do najłatwiejszej a co za tym idzie najprzyjemniejszej pracy pod słońcem. Na pewno wolelibyście ten czas przeznaczyć na leżakowanie w słońcu. Takie nawadnianie daje też dramatycznie nierównomierne efekty co powoduje, że wstyd zapraszać znajomych w lato bo nasz trawnik wygląda jak łaciata krowa. Tutaj stawiamy przed wami gotowe rozwiązanie problemu. Przewaga Micro-Drip system GARDENY jest niekwestionowana. Perfekcyjnie podlane, idealnie zaprojektowana konstrukcja i innowacyjne rozwiązania zapewniają Tobie, jako właścicielowi zielonego przybytku przewagę nad innymi rozwiązaniami nie mówiąc już o żenującym systemie nawadniania Twojego sąsiada…

   Nasz system ma dwie zasady, które powodują, że jest najlepszy:
- poprawne zainstalowanie systemu micro-drip pozwala oddać mu całkowicie kontrolę nad swoimi roślinami. Od tej pory to on będzie ich nianią. Ze swojej strony musisz dorzucić tylko automatyczny sterownik nakranowy GARDENA lub też w przypadku gdy też chcesz mieć radość z poldewania po prostu odkręcisz kran z w wodą.
- kolejna rzecz: która bank lub inny hochsztapler zaproponuje Ci oszczędność na poziomie do 70% ? Tak myślałem.. a z naszym systemem jesteś w stanie tyle oszczędzić. Dlatego nie zastanawiaj się! Cennik nawadniania w porównaniu do korzyści jakie nam daje jest niewspółmierny dlatego grzechem jest podlewać ręcznie. W naszym systemie nawadniania woda jest dostarczana do systemu korzeniowego rośliny, dzięki czemu ogranicza straty związane z parowaniem czyli tzw. Ewapotranspiracją. Inteligente ogrody wyposażone w mądre podlewanie, które ukierunkowane jest bezpośrednio na rośliny co dodatkowo ogranicza rozwój chwastów.  No popatrzcie: jeżeli chwast nie dostaje wody to najłatwiejszy sposób aby go wykurzyć. Prawda ?

   Optymalnie zaplanowany system nawadniania na rabaty, żywopłoty, trawniki, szklarnie, warzywniki a nawet rośliny doniczkowe na tarasie czy balkonie będą podlane w znacznie wydajniejszy sposób. Dzięki stosowaniu sterowania w połączeniu z innowacyjnymi czujnikami opadu deszczu bądź wilgotności gleby, rośliny uzyskują dokładnie taką ilość wody jaka jest im potrzebna. Mamy również możliwość zastosowania dozownika do nawozów, który jest zintegrowany z systemem microdrip. Dostarczanie płynnego nawozu przez dozownik pozwala roślinom na prawidłowy rozwój
   Szeroki asortyment komponentów do nawadniania oraz wachlarz ich zastosować zapewnia elastyczność i uniwersalność, dzięki czemu nadaje się do zastosowania w każdym ogrodzie, niezależnie od kształtu czy jego charakterystyki. System nawadniania można rozbudowywać jak klocki lego a jego elementy są trwałe i zapewniają bezawaryjną pracę na lata. Zapewni trawnikowi odpowiednie nawodnienie przez leżące pod nim rury kroplujące (przypominające ogrzewanie podłogowe), pokryje żywopłot mgiełką wody i delikatnie nakropi do roślin doniczkowych lub rabat.

„ Mamy proste rozwiązania dla każdego, nie ważne jakie ma określone potrzeby,” mówi Bruno Häussler. „Dodatkowo system ten jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Łączenie rur i dysz jest proste jak dziecinna zabawa, ponieważ całość jest zaprojektowane w technologii „Quick & Easy” (szybko i łatwo). To jak budowanie z klocków Lego, naprawdę.”


Micro-Drip na skróty:
Główne elementy to: 
Sterownik
Reduktor ciśnienia
Rury połączeniowe
Elementy łączące
Elementy podlewające (dysze, kroplowniki i zraszacze)
Dozownik nawozu