GARDENA elektryczny wertykulator EVC 1000 (4068-20)

GARDENA elektryczny wertykulator EVC 1000 (4068-20)

GARDENA
04068-20

GARDENA elektryczny wertykulator EVC 1000 (4068-20)

Raty PayU w sklepie centrumnawadniania.com

check W magazynie
Spieszyć się! tylko 91 pozycje pozostawione w magazynie.
999,00 zł
Ilość

 

783 782 237

  8.00 - 16.00

Poniedziałek - Piątek

GARDENA elektryczny wertykulator evc1000 (4068-20)
Za pomocą GARDENA elektrycznegi wertykulatora EVC 1000 można wygodnie usuwać mech, darń i chwasty, znacznie poprawiając tym samym wchłanianie powietrza, wody i substancji odżywczych przez trawę. Ostre przesunięte zęby ze specjalnie hartowanej ocynkowanej stali wnikają w trawnik na głębokość liczoną w milimetrach i usuwają niepożądaną darń sfilcowane resztki trawy z gleby. Głębokość, na jaką zęby wertykulatora zagłębiają się w ziemi, można łatwo regulować za pomocą poręcznej dźwigni. Wydajny silnik PowerPlus umożliwia niezakłóconą pracę i bezproblemowe uruchamianie wertykulatora w dowolnym momencie. Duże koła o specjalnym bieżniku ułatwiają przemieszczanie i manewrowanie oraz zapewniają dobrą przyczepność na trawniku. Przyjemne prowadzenie wertykulatora zapewnia wygodny przełącznik na rączce. Możliwość wygodnego transportu bez zagłębiania noży w ziemi. Praktyczne: rączkę elektrycznego aeratora można szybko odłączyć w celu zaoszczędzenia miejsca składowania i ułatwienia transportu.

 
Bezpieczne pchanie

Możliwość transportu bez zagłębiania noży w ziemię.  

Mocny silnik PowerPlus  

Wydajny silnik PowerPlus zapewnia bezproblemowe uruchamianie wertykulatora oraz umożliwia efektywną, nieprzerwaną pracę.  

Efektywna i wydajna praca 
Odporne na zużycie zęby ze specjalnie hartowanej galwanizowanej stali nierdzewnej wnikają w glebę na głębokość liczoną w milimetrach oraz efektywnie i konsekwentnie usuwają ściętą trawę, chwasty i mech. Lepsze wchłanianie powietrza, wody i substancji odżywczych wyraźnie ożywia trawnik.

Łatwa obsługa   
Ergonomicznie ukształtowana rączka aeratora ułatwia jego pchanie.   

Oszczędność miejsca 
Kompaktowy aerator idealnie nadaje się do łatwych i niewymagających wysiłku prac, a ponadto wymaga niewiele miejsca do przechowywania i wygodnego transportowania.

Dane techniczne:

Moc znamionowa

1000 W

Szerokość robocza

30 cm

Maks. powierzchnia trawnika

600 m²

Standardowy typ noży

Nóż ze stali nierdzewnej

Stopnie regulacji wysokości koszenia

3

http://ekos.pl/mojeallegro/lay12.jpg

: 04068-20
: 91 Przedmioty
Spieszyć się! tylko 91 pozycje pozostawione w magazynie.

Pliki do pobrania

gardena przegląd asortymentu

Gardena katalog produktów- przegląd asortymentu

Pliki do pobrania (0)

Informacje o Wysyłce

W naszym sklepie internetowym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług oraz minimalizacja ryzyka uszkodzeń czy zagubienia paczek. Z tego względu do realizacji wszystkich zamówień wybraliśmy renomowaną firmę kurierską DPD, gwarantującą szybką i bezpieczną dostawę Twoich zakupów prosto do drzwi.


Sposoby i Koszty Wysyłki:

  • Standardowa wysyłka: Niezależnie od wagi, koszt wysyłki wynosi 18 zł przy płatności z góry na konto bankowe.
  • Wysyłka za pobraniem: Dla tych, którzy preferują płatność przy odbiorze, koszt wysyłki to 22 zł.


Darmowa Wysyłka:

Zamówienia o wartości powyżej 2000 zł są honorowane przez nas bezpłatną dostawą, jako wyraz wdzięczności za zaufanie i lojalność naszych klientów.


Ograniczenia dla Produktów Gabarytowych:

Niestety, musimy wprowadzić pewne ograniczenia dla produktów o wymiarach przekraczających 160 cm długości – takie przedmioty nie kwalifikują się do wysyłki. W przypadku innych produktów gabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu, konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci, którzy kupili ten produkt: