Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Nawadnianie trawnika

Planujesz system nawadniania swojego ogrodu i zastanawiasz się, na jakie rozwiązania postawić? Ilość dostępnych na ten temat informacji może przytłoczyć nawet doświadczonego ogrodnika. System nawadniania Gardena zmienia reguły gry. Dzięki niemu instalacja całej aparatury oraz odpowiedni dobór poszczególnych jej części to czysta przyjemność.


Jakie korzyści możesz odnieść, stosując nawadnianie ogrodu Gardena?

Nawadnianie Gardena to kompleksowy system, kontrolujący poziom nawilżenia gleby. Zraszacze Gardena zapewnią Ci znakomity poziom nawodnienia całego Twojego ogrodu. Zraszacz wynurzalny Gardena to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie design ma znaczenie – system nawadniający automatycznie wsuwa zraszacze pod poziom trawnika zaraz po skończonej pracy. Gardena Sprinklersystem jest wielofunkcyjnym podzespołem, który sprawdzi się w każdych warunkach.


Zraszacz do ogrodu Gardena – niezliczone możliwości

Zraszacz turbinowy Gardena to rozwiązanie, które pozwoli Ci dopasować system nawadniania do rozmaitych okoliczności. Zraszacz turbinowy T100,T200 i T380 oraz te same modele w wersji metalowej premium gwarantują niezawodność i elastyczność działania systemu nawadniającego.

Zraszacz statyczny Gardena  znakomicie sprawdzi się w przypadku mniejszych ogrodów, zapewniając im równomierny poziom nawilżenia. Zraszacz do nawadniania Gardena możesz zdobyć w wielu wariantach, ściśle dopasowanych do Twoich potrzeb. Znajdziesz wśród nich między innymi zraszacz statyczny s30,s50 i s80 czy zraszacz prostokątny Gardena s-cs, s-es. Zraszacz wahadłowy os 140 gardena będzie z kolei świetnym wyborem dla ogrodów o regularnym, kwadratowym lub prostokątnym kształcie.

Zraszacz Gardena to gwarancja niezawodności i prostota obsługi aparatury nawadniającej.


Dowiedz się więcej!

Ile zraszaczy na jednej sekcji, zraszacz statyczny czy rotacyjny, jak zaplanować  i zaprojektować nawadnianie, jakie ciśnienie do zraszaczy, jakie nawadnianie? Wiemy, jak często te i inne pytania spędzają sen z powiek osobom, planującym stworzenie najbardziej optymalnego systemu nawadniania. Z nami nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Wejdź na naszego bloga – znajdziesz tam skarbnicę wiedzy niezbędnej do instalacji doskonałego systemu nawadniania.

 
Więcej informacji na temat systemów automatycznego nawadniania znajduje się na naszym BLOGU poniżej:
http://ekos.pl/grafika/blog3.png

Aktywne filtry