Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

Gotowe zestawy nawadniania

Nie wiesz jak zaplanować i zaprojektować nawadnianie? Nie jesteś pewien, jakie nawadnianie wybrać? Nie musisz już sobie tym zaprzątać głowy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy plan nawadniania do samodzielnej instalacji, które w zautomatyzowany sposób zadba o optymalny poziom nawilżenia Twojego ogrodu.

Nawadnianie do samodzielnego montażu – rozwiązanie, które dopasowuje się do Ciebie

Każdemu z naszych klientów oferujemy darmowy i gotowy projekt nawadniania – niezależnie od stopnia zaawansowania technologicznego i gabarytów ogrodu. Indywidualna adaptacja projektów zapewni Ci najwyższy poziom instalacji nawadniającej w sposób ściśle dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz zestaw najpopularniejszych układów ogrodu, które umożliwią Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie zestaw nawadniania. Dzięki takiemu rozwiązaniu i pełnemu wsparciu technicznemu z naszej strony możesz być pewien, że zainstalowany system spełni Twoje potrzeby.

Nawadnianie DIY – jak to działa?

Rodzaje systemów nawadniania będą się różnić w zależności od tego, jakie są Twoje możliwości w zakresie ich instalacji.  Jego warianty zasadniczo dzielimy na dwie kategorie:
  - Zraszacze wynurzalne – system nawadniania, instalowany ok. 30 cm pod ziemią
  - Nawadnianie kropelkowe – linia kroplująca, instalowana z reguły na powierzchni ogrodu.

Nawadnianie Gardena, które zazwyczaj wybieramy instalując wspomniane systemy, działa w sposób w pełni zautomatyzowany i dopasowany do rzeczywistych potrzeb Twojego ogrodu. Zraszacze Gardena to najwyższej jakości podzespoły nawadniające. Sterownik Gardena, nadzorujący ich pracę, zapewnia Twojemu systemowi nawadniania harmonijną pracę przez bardzo długi czas – bez potrzeby jego nadzorowania.

Czekamy na Twoją wiadomość!

Wciąż nie jesteś pewien, czy nasz system to rozwiązanie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci bezpłatnie przykładowy projekt nawadniania, a kiedy już podejmiesz decyzję, przygotujemy dostosowany do Twojego ogrodu wstępnie zmontowany system nawadniania do wysyłki. Jeśli poszukujesz dodatkowej inspiracji – koniecznie zajrzyj na naszego bloga. Znajdziesz na nim bezpłatny poradnik nawadniania  i najświeższe nowinki technologiczne z branży ogrodniczej.

Aktywne filtry