GARDENA Trzonek przepływowy S (18800-20)

GARDENA
18800-20

GARDENA Trzonek przepływowy S (18800-20)Raty PayU w sklepie centrumnawadniania.com

check W magazynie
Spieszyć się! tylko 50 pozycje pozostawione w magazynie.
120,00 zł
Ilość

 

783 782 237

  8.00 - 16.00

Poniedziałek - Piątek

GARDENA Trzonek przepływowy S (18800-20)

Trzonek GARDENA Cleansystem S idealnie nadaje się do czyszczenia na mokro większych powierzchni, takich jak szklarnie.

Trzonek przewodzący wodę można łatwo podłączyć do węża ogrodowego za pomocą złącza Original GARDENA System. Umożliwia to skuteczne czyszczenie, ponieważ woda jest kierowana przez trzonek bezpośrednio do szczotki, dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Ułatwia to czyszczenie większych powierzchni, takich jak ogrodzenia lub szklarnie. Jednocześnie czyszczenie staje się wygodniejsze, ponieważ używanie wiadra z wodą w trakcie mycia nie jest już konieczne.

Trzonek zwiększa zakres pracy o 90 cm. Ułatwia to czyszczenie powierzchni pionowych, takich jak ogrodzenia ogrodowe, szklarnie lub bramy garażowe. Trzonek został wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego aluminium. Jest wygodny w użyciu, a dzięki specjalnej powłoce nie przewodzi zimna nawet w niskich temperaturach.

Po podłączeniu do węża ogrodowego, dopływ wody można płynnie regulować i odcinać jednym ruchem ręki. Dzięki temu regulacja ilości zużywanej wody jest niezwykle prosta i eliminuje konieczność korzystania z kranu podczas użytkowania.

Szampon GARDENA (art. 1680) zapewnia jeszcze dokładniejsze czyszczenie. Wystarczy włożyć tabletkę do dozownika umieszczonego na trzonku. Szampon dozowany jest w zależności od potrzeb, umożliwiając skuteczne czyszczenie powierzchni.

-Nieskomplikowany montaż: Trzonek S można łatwo podłączyć do węża ogrodowego, aby dokładnie wyczyścić większe powierzchnie

-Idealny do powierzchni pionowych: Dzięki długości 90 cm czyszczenie szklarni lub ogrodzeń jest wyjątkowo proste

-Elastyczna regulacja: Przepływ wody można regulować w zależności od potrzeb dzięki bezstopniowemu regulatorowi przepływu wody

-GARDENA udziela pięcioletniej gwarancji na ten artykuł po jego zarejestrowaniu. Więcej informacji w opisie produktu

Dział handlowy: Karol 783782237, Grzegorz 793460553

 

 

 


 

 

: 18800-20
: 50 Przedmioty
Spieszyć się! tylko 50 pozycje pozostawione w magazynie.

Informacje o Wysyłce

W naszym sklepie internetowym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług oraz minimalizacja ryzyka uszkodzeń czy zagubienia paczek. Z tego względu do realizacji wszystkich zamówień wybraliśmy renomowaną firmę kurierską DPD, gwarantującą szybką i bezpieczną dostawę Twoich zakupów prosto do drzwi.


Sposoby i Koszty Wysyłki:

  • Standardowa wysyłka: Niezależnie od wagi, koszt wysyłki wynosi 18 zł przy płatności z góry na konto bankowe.
  • Wysyłka za pobraniem: Dla tych, którzy preferują płatność przy odbiorze, koszt wysyłki to 22 zł.


Darmowa Wysyłka:

Zamówienia o wartości powyżej 2000 zł są honorowane przez nas bezpłatną dostawą, jako wyraz wdzięczności za zaufanie i lojalność naszych klientów.


Ograniczenia dla Produktów Gabarytowych:

Niestety, musimy wprowadzić pewne ograniczenia dla produktów o wymiarach przekraczających 160 cm długości – takie przedmioty nie kwalifikują się do wysyłki. W przypadku innych produktów gabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu, konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.