GARDENA Robot koszący SILENO life 1250 (15103-32)

GARDENA
15103-32

GARDENA Robot koszący SILENO life 1250 (15103-32)

Raty PayU w sklepie centrumnawadniania.com

check W magazynie
Spieszyć się! tylko 9 pozycje pozostawione w magazynie.
6 600,00 zł
Ilość

 

783 782 237

  8.00 - 16.00

Poniedziałek - Piątek

GARDENA Robot koszący Sileno life 1250 (15103-32) 

Smart Robot koszący do średniej wielkości trawników do (1250 m2), również o skomplikowanym kształcie zatroszczy się o Twój trawnik bardzo cicho 58 dB(A) i dokładnie, dzięki Easy Passage- ssystemowi do obsługi wąskich przejść. Dzięki SensorCut, GARDENA SILENO life nie pozostawia pasów na trawniku, lecz zapewnia zrównoważony wzór cięcia i doskonale utrzymany trawnik z efektem zielonego dywanu. Wyposażony w dwustronnie szlifowane noże, ostre jak żyletka robot codziennie skraca trawnik o kilka mm, dając oddając w zamian zielony i biologiczny pył, który dodatkowo go nawozi. Tę funkcję nazywamy mulczowaniem, ponieważ dzięki niej nie musisz zbierać czy wywozić pokosu do ekoportu. Nowa kosiarka automatyczna o maksymalnej powierzchni koszenia 1250 m2 jest idealnym rozwiązaniem dla małego ogrodu, tarasu lub trawnika otaczającego nowoczesne kamienice. Robot Sileno Life jest bardzo zwinny, wykazuje wysoką manewrowość na powierzchni trawnika, a także nierównościami i pochyłościami trawnika do 30%. Dodatkowo zapewni czysty i równomierny profil cięcia źdźbła i nie pozostawi pasów po koszeniu dzięki swojej niskiej wadze. Doskonale radzi sobie z wąskimi przejściami oraz skomplikowanymi kształtami ogrodu a stajcę dokującą można ustawiać praktycznie w dowolnym miejscu.

Wysokość koszenia można wygodnie regulować bezpośrednio na robocie koszącym. Intuicyjny komputer z dużym wyświetlaczem LCD umożliwia prostą regulację wszystkich innych ustawień. Podczas instalacji asystent programowania prowadzi użytkownika przez menu i oblicza harmonogram koszenia. Kod PIN zapewnia urządzeniu niezbędną ochronę przed kradzieżą, a czujniki przechylenia i podniesienia zadbają o bezpieczeństwo użytkownika. Nowy robot jest przygotowany do pracy w każdych warunkach pogodowych. Kosi trawnik po ciemku, w deszczu, a jego praca nie przeszkadza Tobie i sąsiadom. Po zakończeniu pracy automatycznie powraca do stacji ładującej aby przygotować się do ponownego wyjazdu. Codzienna praca w takich warunkach powoduje, że większość użytkowników Sileno Life chciałaby mieć możliwość regularnego czyszczenia robota.  Sileno Life może być czyszczony pod ciśneiniem z węża ogrodowego bez obaw o zniszczenie elektroniki czy zalanie produktu.


Inteligentny ogród przyszłości z GARDENA smart system - pełna kontrola ogrodu za pośrednictwem aplikacji !

Zdalne kontrolowanie pracy w ogrodzie i sterowanie nią! Wszystko na oku i pod kontrolą. Twój ogród stanie się ulubionym miejscem odpoczynku i przyjemności, a czasochłonne zadania, takie jak koszenie trawy i podlewanie, będą wykonywane automatycznie, w idealnej synchronizacji. Nawet gdy jesteś poza domem, zawsze masz dostęp do aktualnych informacji o swoich roślinach i możesz sterować urządzeniami smart system poprzez odpowiednią aplikację. A gdy wrócisz do domu, wszystko będzie zrobione.


Idealnie ścięty trawnik - Precyzyjne noże równo przycinają trawę. Dodatkowo, dzięki systemowi SensorCut, GARDENA smart SILENO life kosi trawnik bez efektu pasów. Prosta regulacja wysokości koszenia nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.


Przyjemność bez wysiłku - Właściciel może się zrelaksować i cieszyć swoim ogrodem! Robot koszący sam zajmie się koszeniem. Drobne ścinki pozostaną na trawniku jako naturalny nawóz. Zapewnia to dobry wzrost trawy i oszczędza cenny czas, który właściciel może przeznaczyć na inne zajęcia.


Prosty montaż - Asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu, a po wprowadzeniu wymiarów trawnika i preferowanego czasu koszenia samodzielnie opracowuje plan koszenia dla smart SILENO life. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Gotowy plan koszenia można nieco zmodyfikować lub dostosować do własnych potrzeb.


Idealne rozwiązanie dla ogrodów średniej wielkości o złożonym kształcie - GARDENA smart SILENO life kosi trawniki o powierzchni do 1250 m2 w sposób całkowicie zautomatyzowany, niezawodnie, równo i bez efektu pasów. Bez problemu radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić w dowolnym miejscu, niemal bez ograniczeń.


Gwarancja prostego czyszczenia - Konstrukcja GARDENA smart SILENO life sprawia, że do usunięcia zanieczyszczeń, kurzu i resztek trawy z obudowy, noży i kół wystarczy strumień wody z węża ogrodowego.


Maksymalne bezpieczeństwo - Przewód ograniczający w elastyczny i niezawodny sposób wyznacza obszar koszenia, dzięki czemu robot koszący pracuje wyłącznie na określonym terenie. Niezwykle wrażliwy czujnik kolizyjny sprawia, że robot koszący bez problemu omija przeszkody w ogrodzie. Noże zatrzymują się, gdy tylko maszyna zostanie podniesiona, co pozwala uniknąć obrażeń.


Zabezpieczenie przed kradzieżą - Kod PIN zabezpiecza urządzenie przed kradzieżą.


Parametry techniczne:


Przeznaczenie Do dużych trawników i ogrodów o skomplikowanym kształcie.
Rodzaj ostrza Tarcza obrotowa z 3 obustronnie szlifowanymi ostrzami
Układ zasilania Akumulator litowojonowy 18 V / 2,1 Ah
Wysokość cięcia 20-50 mm, regulowana
Max. powierzchnia koszenia 1250 m2 ±20%
Standardowy czas pracy 65 min
Standardowy czas ładowania 60 min
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 57 x 40 x 24 cm
Ciężar 8 kg
Czujnik podnoszenia Tak
Czujnik nachylenia Tak
Czujnik deszczu Nie. Wysoka technologia pozwala na pracękosiarki podczas deszczu
Sensor Control Dostosowuje częstotliwość koszenia do wzrostu traw
Koła jezdne 3 koła: Dwa duże- jezdne, jedno małe, naprowadzające
Maks. kąt nachylenia stoku Do 30 %
Poziom hałasu 58 dB(A)
Czujnik kolizji Tak
Lokalizacja stacji ładującej Dowolne ustawienie stacji
Funkcje pracy Mulczowanie
Zużycie energii 8 kWh na miesiąc
Zdalne punkty wyjściowe 3 / zmienne
Gwarancja 2 lata ( zakup konsumencki)
Programowanie koszenia Przy pomocy wyświetlacza LCD
Zabezpieczenie Kod PIN, Alarm
Dodatkowe informacje czujnik wzrostu trawy, praca podczas deszczu, Easy Passage- funkcja obsługiwania wąskich przejść
Wyznaczanie terenu koszenia Wkopywanie przewodu ograniczającego, Przybijanie przewodu ograniczającego

 

Dział handlowy: Karol 783782237, Grzegorz 793460553


 

 

: 15103-32
: 9 Przedmioty
Spieszyć się! tylko 9 pozycje pozostawione w magazynie.

Informacje o Wysyłce

W naszym sklepie internetowym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług oraz minimalizacja ryzyka uszkodzeń czy zagubienia paczek. Z tego względu do realizacji wszystkich zamówień wybraliśmy renomowaną firmę kurierską DPD, gwarantującą szybką i bezpieczną dostawę Twoich zakupów prosto do drzwi.


Sposoby i Koszty Wysyłki:

  • Standardowa wysyłka: Niezależnie od wagi, koszt wysyłki wynosi 18 zł przy płatności z góry na konto bankowe.
  • Wysyłka za pobraniem: Dla tych, którzy preferują płatność przy odbiorze, koszt wysyłki to 22 zł.


Darmowa Wysyłka:

Zamówienia o wartości powyżej 2000 zł są honorowane przez nas bezpłatną dostawą, jako wyraz wdzięczności za zaufanie i lojalność naszych klientów.


Ograniczenia dla Produktów Gabarytowych:

Niestety, musimy wprowadzić pewne ograniczenia dla produktów o wymiarach przekraczających 160 cm długości – takie przedmioty nie kwalifikują się do wysyłki. W przypadku innych produktów gabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu, konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.