Robot koszący Robomow RKS 1500m2

Robomow
22AKDABB6199

NAJNOWSZY ROBOT KOSZĄCY ROBOMOW RKS 800 2024R WI-FI, DOKASZANIE KRAWĘDZI, PRZEWÓD I SZPILKI W ZESTAWIE

check W magazynie
Spieszyć się! tylko 23 pozycje pozostawione w magazynie.
4 999,00 zł
Ilość

 

783 782 237

  8.00 - 16.00

Poniedziałek - Piątek

NAJNOWSZY ROBOT KOSZĄCY ROBOMOW RKS 1500 2024R  WIFI

 

Po wielu latach udoskonalania swoich produktów, firma Robomow stworzyła nową kosiarkę automatyczną perfekcyjnie dostosowaną do potrzeb niewielkich ogrodów. Robomow RKS1500 ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, niespotykaną w innych urządzeniach tego typu zwrotność oraz zdolność do koszenia nawet najbardziej wymagających trawników, sprawnie i z doskonałą precyzją poradzi sobie z każdym zadaniem.
Ruchome ostrza, regulujące się stosownie do ukształtowania terenu są znakiem firmowym marki Robomow. Umożliwiają one precyzyjne koszenie trawy niezależnie od nierówności występujących na obszarze roboczym. Ponadto Robomow RKS 1500 jest w stanie płynnie pracować nawet w przypadku terenów o pochyłości podłoża wynoszącej 45%.


Zalety Robota Robomow RKS 1500

Model RKS 1500 zasługuje na uwagę głównie ze względu na swoją ponadprzeciętną wydajność oraz kompaktowe rozmiary. Jego zalety docenią przede wszystkim posiadacze ogródków o powierzchni nieprzekraczającej 800m2. Robot z łatwością dotrze do trudno dostępnych zakamarków ogródka, wykonując swoją pracę ze znacznie większą precyzją niż miałoby to miejsce przy zastosowaniu tradycyjnych urządzeń. Co jeszcze zyskamy, decydując się na zakup Robomow RKS 1500?


Niespotykana precyzja pracy Cut To Edge

Wyjątkowa konstrukcja Robomow RKS 1500 , polegająca na rozszerzeniu obszaru pracy ostrzy poza rozstaw kół robota pozwala na osiągnięcie zdumiewającej dokładności koszenia. Robot dotrze w każdy zakątek Twojego ogrodu, przycinając trawnik na całym jego obszarze. Dysk koszący zbudowny z 4 pojedynczych ostrych noży jest przesunięty do krawędzi robota co przekłada się na rewelacyjnie dokładne koszenie krawdzi!


 Zaawansowany system zabezpieczeńPomimo ogromnej mocy silnika, Robomow RKS 1500 jest urządzeniem w pełni bezpiecznym. Mechanizm koszący zatrzymuje swoją pracę natychmiast po przechyleniu urządzenia do pozycji pionowej lub podniesieniu go z ziemi. Dzięki temu robot może pracować bez ciągłego nadzoru nie stwarzając przy tym żadnego niebezpieczeństwa.
Ponadto został on wyposażony w mechanizm uniemożliwiający nieautoryzowane uruchomienie urządzenia. Okaże się on niezastąpiony w sytuacji, w której jedno z Twoich dzieci zapragnie bez Twojej wiedzy wyręczyć Cię w pracach ogrodowych, a także uniemożliwi uruchomienie robota poza terenem Twojej posesji.
 

Inteligentne oprogramowanieZ Robomow RKS 1500 możesz być naprawdę smart. Obsłużysz go w pełni przy pomocy swojego urządzenia mobilnego, regulując poprzez aplikację producenta harmonogram pracy robota czy przełączając się pomiędzy poszczególnymi trybami użytkowania energii. Ponadto dysponuje on oprogramowaniem automatycznie przenoszącym robota do stacji dokującej przy wykryciu niskiego poziomu naładowania akumulatora czy wystąpienia opadów atmosferycznych.


Wyjątkowo cicha pracaGłośność działania RKS 1500 nieprzekraczająca poziomu 62dB przy maxymalnej prędkości silnika koszącego, całkowicie odmieni Twoje wyobrażenie o hałasie, towarzyszącym koszeniu trawnika. Dzięki starannie dopracowanej pod kątem komfortu użytkownika konstrukcji robota możesz z niego korzystać nawet w godzinach wieczornych bez obaw o kąśliwe uwagi ze strony sąsiadów.
To zaledwie część ze wszystkich korzyści, jakie odniesiesz decydując się na zakup Robomow RKS 1500 . Urządzenie w sprawny i precyzyjny sposób zaopiekuje się Twoim trawnikiem, dostosowując tryb swojej pracy oraz wydatek energiielektrycznej ściśle do Twoich preferencji. Robota otrzymasz wraz z zestawem funkcjonalnych akcesoriów, umożliwiających natychmiastowe rozpoczęcie pracy.


Co wchodzi w skład zestawu Robomow RKS 1500 ?


Wraz z robotem koszącym otrzymasz:

 • Stację dokującą, służącą do automatycznego ładowania  akumulatora urządzenia
 • 15-metrowy przewód zasilający
 • Zestaw przyrządów do wymiany i konserwacji noży tnących
 • Zasilacz do stacji dokującej
 • szpilki do montażu bazy x4
 • złącza podłączenia przewodów obwodowych do bazy x4
 • złączki żelowe x3
 • przewód obwodowy 225m
 • szpilki montażowe 300szt
 • Szczegółową instrukcję obsługi urządzenia
 • Kartę gwarancyjną, zapewniającą serwis i opiekę techniczną nad robotem przez 3 lata od momentu jego zakupu.Jak często należy czyścić Robomow RKS 1500?Dzięki zastosowaniu w robocie usprawnionego systemu tnącego urządzenie w dużej mierze czyści się automatycznie. Ponadto nie ma potrzeby oczyszczania trawnika po wykonanym koszeniu. Mechanizm mulczujący rozdrabnia trawę na bardzo drobne kawałki, pełniące dodatkowo funkcję nawozu dla Twojego ogrodu.


Jaki zakres wysokości koszenia oferuje robot?Robomow RKS 1500 umożliwia regulację wysokości koszenia trawy wynoszącą od 20 do 70mm przy szerokości ostrzy 19cm


W jaki sposób mogę określić obszar koszenia robota?Dołączony do zestawu przewód obwodowy pozwala na ścisłe sprecyzowanie obszaru, po którym powinien poruszać się Robomow RKS 800. Dzięki temu rozwiązaniu możemy mieć pewność, że  urządzenie nie oddali się zanadto od terenu naszej posesji.

Parametry techniczne Robomow RKS 800:

Powierzchnia trawnika 1500 m2
Sterowanie robotem WI-FI, Aplikacja Robomow APP, Bluetooth
Czas koszenia 80 - 100 min
Szerokość koszenia 19cm
Czas ładowania 75 min
Dokaszanie krawędzi TAK
Silnik koszący bezszczotkowy
Silnik napędowy bezszczotkowy
Wysokość koszenia 25 - 70 mm
Poziom hałasu 61 dB
Podstrefy / punkty startowe 4
Czujnik Podniesienia, Przechylenia
Max. nachylenie trawnika 35%
Bateria Litowo-jonowa, 4,9 Ah
Zużycie energii 4 kWh / miesiąc
Harmonogram koszenia TAK
Wyświetlacz Brak- przycisk start/home
Czujnik podniesienia TAK
W komplecie Przewód ograniczający, szpilkimontażowe
Gwarancja 3 lata + 1 rok po rejestracji


 

: 22AKDABB6199
: 23 Przedmioty
Spieszyć się! tylko 23 pozycje pozostawione w magazynie.

Informacje o Wysyłce

W naszym sklepie internetowym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług oraz minimalizacja ryzyka uszkodzeń czy zagubienia paczek. Z tego względu do realizacji wszystkich zamówień wybraliśmy renomowaną firmę kurierską DPD, gwarantującą szybką i bezpieczną dostawę Twoich zakupów prosto do drzwi.


Sposoby i Koszty Wysyłki:

 • Standardowa wysyłka: Niezależnie od wagi, koszt wysyłki wynosi 18 zł przy płatności z góry na konto bankowe.
 • Wysyłka za pobraniem: Dla tych, którzy preferują płatność przy odbiorze, koszt wysyłki to 22 zł.


Darmowa Wysyłka:

Zamówienia o wartości powyżej 2000 zł są honorowane przez nas bezpłatną dostawą, jako wyraz wdzięczności za zaufanie i lojalność naszych klientów.


Ograniczenia dla Produktów Gabarytowych:

Niestety, musimy wprowadzić pewne ograniczenia dla produktów o wymiarach przekraczających 160 cm długości – takie przedmioty nie kwalifikują się do wysyłki. W przypadku innych produktów gabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu, konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.