Zraszacz Rotacyjny 3504 PC Rain Bird

Rain Bird
0102040100001-DRG

Zraszacz rotacyjny 3504-PC, sektorowy do małych i średnich trawników. Zasięg 4,6-10,7m, powierzchnia 65-360m²

check W magazynie
Spieszyć się! tylko 996 pozycje pozostawione w magazynie.
50,00 zł
Ilość

 

783 782 237

  8.00 - 16.00

Poniedziałek - Piątek

Wygoda i Wartość
Zraszacze rotacyjne serii 3500 to doskonałe rozwiązanie do zastosowań prywatnych. Jeśli poszukujesz produktu łączącego łatwość użytkowania, efektywność, i wygodę, to Zraszacz Rotacyjny 3504 PC Rain Bird spełni Twoje oczekiwania. To niezawodne urządzenie wyposażone w ½-calowy zraszacz rotacyjny o krótkim i średnim zasięgu, które przyniesie realne korzyści Twojemu ogrodowi.

Prosta Regulacja i Wysoka Wydajność
Jednym z kluczowych atutów tego zraszacza jest jego prostota obsługi. Dzięki zastosowaniu zwykłego płaskiego wkrętaka możesz łatwo dostosować kąt nawadniania według własnych potrzeb. To urządzenie wielozadaniowe oferuje zestaw sześciu wydajnych dysz Rain Curtain, które zapewniają równomierną dystrybucję wody na całym promieniu zraszania. Dzięki nim możesz cieszyć się efektywnym nawadnianiem, ograniczając jednocześnie zużycie wody i dbając o środowisko.

Solidna Konstrukcja
Zraszacz Rotacyjny 3504 PC Rain Bird to gwarancja solidnej konstrukcji. Potrójna uszczelka chroni wnętrze urządzenia przed drobnymi zanieczyszczeniami, zapobiegając wyciekom. To oznacza, że możesz cieszyć się niezawodnym działaniem zraszacza przez długi czas, bez konieczności częstych napraw.

Łatwa Konserwacja
Konserwacja tego zraszacza to czysta przyjemność. Funkcja usuwania dysz oraz łatwo zdejmowane sito filtrujące sprawiają, że utrzymanie urządzenia w doskonałej kondycji jest proste i szybkie. Oszczędzasz czas i pieniądze, a Twój ogród zawsze będzie pięknie zadbanym miejscem.

Trzyletnia Gwarancja Fabryczna
Dopełniając wszystkie te zalety, Zraszacz Rotacyjny 3504 PC Rain Bird dostępny jest w przystępnej cenie. Dodatkowo, producent oferuje trzyletnią gwarancję fabryczną, co stanowi potwierdzenie jakości i niezawodności tego produktu. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że inwestujesz w urządzenie, które przyniesie Ci długotrwałe korzyści.

Specyfikacja Techniczna:

ParametrWartość
Dawka Opadowa 9–21 mm/h
Promień 4,6–10,7 m
Ciśnienie od 1,7 bar do 3,8 bar
Natężenie Przepływu           od 2,0 do 17,4 l/min
Zawór Zwrotny SAM Seal-A-Matic™ utrzymuje wodę przy różnicy wzniesienia do 2,1 m
Wlot Dolny gwint wewnętrzny 1/2" NPT
Odwrotna Regulacja FC (pełnozakresowa) i PC (sektorowa) w przedziale 40°–360°
Trajektoria Dyszy 25°

 

Zraszacz Rotacyjny 3504 PC Rain Bird to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie wygodę, efektywność i niezawodność. Dzięki temu produktowi Twój ogród zawsze będzie w doskonałej kondycji. Nie czekaj dłużej – inwestuj w jakość i ciesz się pięknym ogrodem przez wiele sezonów!

 

: 0102040100001-DRG
: 996 Przedmioty
Spieszyć się! tylko 996 pozycje pozostawione w magazynie.

Informacje o Wysyłce

W naszym sklepie internetowym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług oraz minimalizacja ryzyka uszkodzeń czy zagubienia paczek. Z tego względu do realizacji wszystkich zamówień wybraliśmy renomowaną firmę kurierską DPD, gwarantującą szybką i bezpieczną dostawę Twoich zakupów prosto do drzwi.


Sposoby i Koszty Wysyłki:

  • Standardowa wysyłka: Niezależnie od wagi, koszt wysyłki wynosi 18 zł przy płatności z góry na konto bankowe.
  • Wysyłka za pobraniem: Dla tych, którzy preferują płatność przy odbiorze, koszt wysyłki to 22 zł.


Darmowa Wysyłka:

Zamówienia o wartości powyżej 2000 zł są honorowane przez nas bezpłatną dostawą, jako wyraz wdzięczności za zaufanie i lojalność naszych klientów.


Ograniczenia dla Produktów Gabarytowych:

Niestety, musimy wprowadzić pewne ograniczenia dla produktów o wymiarach przekraczających 160 cm długości – takie przedmioty nie kwalifikują się do wysyłki. W przypadku innych produktów gabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu, konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy.

To Cię zainteresuje:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.