Automatyczna pompa do zbiornika DIVERTRON 900 0,92kW DAB

DAB
040-071DPL

Efektywna i oszczędna pompa do wody deszczowej DIVERTRON 900

check W magazynie
Spieszyć się! tylko 10000 pozycje pozostawione w magazynie.
1 850,00 zł
Ilość

 

783 782 237

  8.00 - 16.00

Poniedziałek - Piątek

Optymalizacja Nawadniania z Użyciem Wody Deszczowej: Pompa Divertron 900 II Generacja

W dzisiejszych czasach efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych staje się nie tylko kwestią ekologiczną, ale również ekonomiczną. Pompa Divertron 900 II generacji idealnie wpisuje się w te trendy, oferując zaawansowane rozwiązanie do wykorzystania wody deszczowej w systemach nawadniania. Dzięki swoim innowacyjnym funkcjom, jest to idealne urządzenie dla każdego, kto chce efektywnie i wygodnie zarządzać zasobami wodnymi w swoim ogrodzie.


Kluczowe Cechy i Zalety Pompy Do Deszczówki


Wydajność i Oszczędność Energii

Nowy model Pompy Divertron 900 charakteryzuje się znaczną poprawą wydajności oraz redukcją zużycia energii o 30% w porównaniu do poprzednich modeli. Oznacza to nie tylko mniejsze obciążenie dla środowiska, ale także znaczne oszczędności dla użytkownika. Pompa została zaprojektowana z myślą o przyszłych dyrektywach MEI dotyczących efektywności energetycznej, co czyni ją inwestycją odporną na zmieniające się przepisy.


Automatyczna Praca i Bezpieczeństwo

Dzięki wbudowanemu systemowi elektronicznego załączania i wyłączania, pompa automatycznie reaguje na potrzeby systemu nawadniania, eliminując potrzebę ręcznego sterowania. Zabezpieczenia przed suchoobiegiem oraz przepięciami gwarantują długą żywotność urządzenia i bezpieczeństwo użytkowania. W przypadku niedoboru wody, pompa automatycznie się wyłącza, by uniknąć uszkodzeń, a jej ponowne uruchomienie następuje automatycznie po uzupełnieniu zasobów wodnych.


Praktyczność i Wszechstronność

Pompa została wyposażona w praktyczny, wysuwany uchwyt oraz hak do łatwego opuszczania urządzenia do zbiornika czy studni. Nowoczesne wirniki oraz optymalizacja uszczelnienia mechanicznego zapewniają wyższą wydajność przy mniejszym zużyciu energii. Urządzenie jest idealne do zastosowania w domach jednorodzinnych, mniejszych gospodarstwach oraz różnych typach źródeł wody, takich jak studnie, zbiorniki na deszczówkę czy jeziora.


Specyfikacja Techniczna Pompy Divertron 900

Parametry Robocze

 • Maksymalne zanurzenie: 12 metrów
 • Maksymalna temperatura wody: 40°C
 • Pozycja pracy: pionowa
 • Ograniczenie liczby startów: do 20 na godzinę
 • Zalecane stosowanie z niewielkim zbiornikiem ciśnieniowym


Zabezpieczenia i Udogodnienia

 • Zawór zwrotny
 • Wyłącznik ciśnieniowy
 • Czujnik przepływu
 • Wyłącznik termiczny
 • Łatwy dostęp do kondensatora
 • Uchwyt transportowy


Pompa Divertron 900 II generacja to nie tylko technologicznie zaawansowane urządzenie, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie niezawodność, oszczędność i komfort użytkowania. Dzięki niej, wykorzystanie wody deszczowej w systemach nawadniania staje się nie tylko możliwe, ale przede wszystkim efektywne i wygodne.

Zastosowanie Do automatycznego dostarczania wody do domu i ogrodu bezpośrednio ze studni lub zbiorników, gospodarstwa domowe, działki rekreacyjne, ogrodnictwo
Moc 900 W
Maksymalna wydajność 6000 l/h
Maksymalne ciśnienie 4,5 bara
Maksymalna głębokość zanurzenia 15 m
Napęd pompy 3 - stopniowy
Ciężar 11 kg
Długość kabla 15 m
Gwint podłączeniowy 1"
Liczba wylotów wody 1
Silnik kondensatorowy z wyłącznikiem termicznym                      Nie wymaga konserwacji
Zabezpieczenie przed pracą "na sucho" Wbudowane
Dodatkowe informacje Nie wymaga konserwacji
Gwarancja 2 lata (zakup konsumencki)
Rodzaj pompy Głębinowa
Zabezpieczenie silnika Wyłącznik termiczny
Instalacja pionowa

: 040-071DPL
: 10000 Przedmioty
Spieszyć się! tylko 10000 pozycje pozostawione w magazynie.

Informacje o Wysyłce

W naszym sklepie internetowym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług oraz minimalizacja ryzyka uszkodzeń czy zagubienia paczek. Z tego względu do realizacji wszystkich zamówień wybraliśmy renomowaną firmę kurierską DPD, gwarantującą szybką i bezpieczną dostawę Twoich zakupów prosto do drzwi.


Sposoby i Koszty Wysyłki:

 • Standardowa wysyłka: Niezależnie od wagi, koszt wysyłki wynosi 18 zł przy płatności z góry na konto bankowe.
 • Wysyłka za pobraniem: Dla tych, którzy preferują płatność przy odbiorze, koszt wysyłki to 22 zł.


Darmowa Wysyłka:

Zamówienia o wartości powyżej 2000 zł są honorowane przez nas bezpłatną dostawą, jako wyraz wdzięczności za zaufanie i lojalność naszych klientów.


Ograniczenia dla Produktów Gabarytowych:

Niestety, musimy wprowadzić pewne ograniczenia dla produktów o wymiarach przekraczających 160 cm długości – takie przedmioty nie kwalifikują się do wysyłki. W przypadku innych produktów gabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu, konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy.

To Cię zainteresuje:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.