Worek do nawadniania drzew 75 litró

Worek nawadniający 75L Gramatura 190g/m2

Efektywne nawadnianie drzew. Worek 75l, trwały materiał 190g/m², zamek błyskawiczny. Kolor zielony.

check W magazynie
Spieszyć się! tylko 1000 pozycje pozostawione w magazynie.
69,00 zł
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 1000.

 

783 782 237

  8.00 - 16.00

Poniedziałek - Piątek

Odkryj Nowoczesne Rozwiązanie Nawadniania - Worek Nawadniający do Drzew

Worek Nawadniający do Drzew - Kolor Zielony

Nasz innowacyjny worek nawadniający jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto ceni sobie zdrowy wzrost i rozwój drzew w swoim ogrodzie, parku czy przestrzeni miejskiej. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału o gramaturze 190g/m² oraz pojemności 75 litrów, nasz worek nawadniający zapewnia optymalne nawadnianie drzew przez wiele dni. Jest to idealne rozwiązanie, które umożliwia zredukowanie częstotliwości ręcznego podlewania, oszczędzając czas i wodę.

Zalety Użycia Worka Nawadniającego w Ogródkach i Parkach

Kluczowe cechy:

  • Zielony Kolor: Nasz worek nawadniający został zaprojektowany w przyjaznym dla oka, naturalnym zielonym kolorze, który harmonijnie wpisuje się w krajobraz ogrodu lub parku.
  • Wbudowany Zamek Błyskawiczny: Wyposażony w trwały i niezawodny zamek błyskawiczny, nasz worek nawadniający umożliwia łatwe i szybkie obłożenie pnia drzewa, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Jak Worek Nawadniający Może Pomóc Twoim Drzewom Przeżyć Suszę?

  • Wysokiej Jakości Materiał: Materiał o gramaturze 190g/m² gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, co czyni nasz produkt długowiecznym rozwiązaniem do nawadniania drzew.
  • Pojemność 75 Litrow: Duża pojemność worka pozwala na długotrwałe nawadnianie, minimalizując potrzebę częstego uzupełniania wody, co jest szczególnie ważne w okresach suszy lub dla młodych, dopiero co posadzonych drzew.

Worek Nawadniający: Rozwiązanie na Zdrowe i Silne Drzewa

Zalety użycia worka nawadniającego:

  1. Efektywne Nawadnianie: Powolne uwalnianie wody zapewnia głębokie nawilżenie gleby, co przyczynia się do zdrowszego wzrostu korzeni i poprawy ogólnej kondycji drzewa.
  2. Oszczędność Wody: Zminimalizowane jest marnotrawstwo wody dzięki precyzyjnemu nawadnianiu, co przekłada się na oszczędności i ekologiczne rozwiązanie dla środowiska.

Poradnik: Jak Wybrać Idealny Worek Nawadniający do Twojego Ogrodu?

Nasz worek nawadniający to inwestycja w zdrowie i piękno Twoich drzew. Dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów i przemyślanej konstrukcji, jest to produkt, który służyć będzie przez wiele sezonów, zapewniając efektywne i ekonomiczne nawadnianie. Spraw, aby Twoje drzewa rosły silne i zdrowe z naszym workiem nawadniającym!

: 1000 Przedmioty
Spieszyć się! tylko 1000 pozycje pozostawione w magazynie.

Informacje o Wysyłce

W naszym sklepie internetowym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług oraz minimalizacja ryzyka uszkodzeń czy zagubienia paczek. Z tego względu do realizacji wszystkich zamówień wybraliśmy renomowaną firmę kurierską DPD, gwarantującą szybką i bezpieczną dostawę Twoich zakupów prosto do drzwi.


Sposoby i Koszty Wysyłki:

  • Standardowa wysyłka: Niezależnie od wagi, koszt wysyłki wynosi 18 zł przy płatności z góry na konto bankowe.
  • Wysyłka za pobraniem: Dla tych, którzy preferują płatność przy odbiorze, koszt wysyłki to 22 zł.


Darmowa Wysyłka:

Zamówienia o wartości powyżej 2000 zł są honorowane przez nas bezpłatną dostawą, jako wyraz wdzięczności za zaufanie i lojalność naszych klientów.


Ograniczenia dla Produktów Gabarytowych:

Niestety, musimy wprowadzić pewne ograniczenia dla produktów o wymiarach przekraczających 160 cm długości – takie przedmioty nie kwalifikują się do wysyłki. W przypadku innych produktów gabarytowych, które wymagają specjalnych warunków transportu, konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.