Sklep wg kategorii

Strona główna

Left Banner

   #     Artykuły prasowe

Wygodny, wynurzalny system nawadniania trawników- nawadnianie GARDENA

Wygodny, wynurzalny system nawadniania trawników- nawadnianie GARDENA
   Nawet, gdy nie pada deszcz, trawnikowi potrzebna jest woda do życia.
 
   Zraszacze wynurzalne turbinowe GARDENA T 100, T 200 i T 380 mogą zastąpić brak naturalnych opadów. Wychodząc spod ziemi nawodnią dokładnie i równomiernie nasz trawnik. Mogą być montowane osobno, w oddzielnych sekcjach nawadniających lub dzięki zbliżonym opadom wszystkie razem w jednej sekcji. Ustawianie odpowiedniego sektora nawadniania oraz zasięgu zraszania jest wyjątkowo łatwe i szybkie.

    Zraszacz wynurzalny turbinowy GARDENA T 100 idealnie nadaje się do mniejszych trawników o powierzani do 100 m². Wolno obracająca się turbina z innowacyjnym rotacyjnym ogranicznikiem pozwala na precyzyjne ustawienie sektora nawadniania.

    Zraszacze wynurzalne turbinowe GARDENA T 200 i T 380 przeznaczone są do nawadniania trawnika o powierzchni do 200 i 380 m². Do zraszania poszczególnych sektorów można wybierać spośród 4 dysz, które różnią się ilością rozpylanej wody. Istnieje możliwość płynnego ustawiania sektora nawadniania w zakresie od 25° do pełnego koła, a specjalny V-deflektor umożliwia podział wody przy zredukowanym zasięgu wyrzutu.

    Zraszacze wynurzalne turbinowe GARDENA wyposażone są w funkcję prostej regulacji sektorów nawadniania bez konieczności użycia specjalnych narzędzi oraz niezawodną, odporną na zapiaszczenie turbinę zraszacza. Dodatkowo, dzięki specjalnym śrubom z praktycznymi wypukłościami, wbudowany filtr będzie można łatwo wyjąć – nawet po dłuższym czasie, gdy główka zraszacza wrośnie w trawę.

    Do profesjonalnego nawadniania trawników, np. dla firm zajmujących się kształtowaniem zieleni, szczególnie polecamy zraszacze z elementami metalowymi w wersji Premium.